Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Stanowczo na TAK - obsługa, poznałem 4 osoby, wszystkie miłe, uśmiechnięte, pomocne :)
kuchnia - sałatki super, zupa gulaszowa i ragout bardzo mało mięsa. Mam mały niedosyt porównując ceny i to co się otrzymało.
Stanowczo na nie - wielkość pokoju w jakim spałem (klitka wielkości komórki) + wystające przewody w pokoju i łazience + brak serwisu pokojowego (niewymieniane ręczniki, zabranie śmieci...). Spałem sam, więc jakoś to było, ale powyższe wpłynie na chęć poszukania czegoś innego podczas kolejnej wizyty w Szczecinie... :(
szkoda bo obsługa miła...

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TomWalPL
Zrecenzowano: 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na posiłek zwłaszcza przed lub po dłuższym czasie spędzonym za kierownicą. Dopracowana karta dań, fachowa obsługa i klimatyczne wnętrze. Miejsce godne polecenia!!!

PS. Kawa jedna z lepszych w mieście.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KlimekPenetrator
Zrecenzowano: 21 marca 2019

Dania bardzo smaczne, elegancko podane, obsługa na najwyższym poziomie.
Ciasto z bezą rozpływa się w ustach. Na pewno kiedyś tam na nie jeszcze przyjadę. Nieziemskie!
Ryba dobrze upieczona i przyprawiona.
Sam dworek bardzo ładny. Blisko dużo zieleni.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Zaklin_z_Wisniowej
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018

Fantastyczne miejsce na ślub, spotkanie biznesowe.
Świetne jedzenie na najwyższym poziomie.
Elegancki wystrój pokoi i sal, dopracowany i zadbany w każdym detalu.
Zdecydowanie warto odwiedzić na obiad i kolację

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, JakubD63
Zrecenzowano: 14 marca 2018

Dworek to hotel ale także wspaniała restauracja. A dla mnie niezapomniany Sylwester.
Eleganckie wnętrza, pięknie przybrane stoły i wspaniałe elementy dekoracji podkreślającej to święto. Jedzenie wyszukane i smaczne. Świetna obsługa. Muzyka na żywo. Sylwester z klasą.A hotel? Tego nie wiem ale na pewno polecę to miejsce znajomym i wtedy będę miała pełny opis tego bajecznego miejsca.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi