Zapisz
Ochłoda w skwar

Jeszcze raz koło miejsca byłem. Woda radośnie i ozywczo rozpryskuje się dając ochłoda w ciepły... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 maja 2018
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Na razie nie działa

Z tego co wiem i widziałem na razie fontanna nie działa prowadzone są jakieś remonty i wdrożenia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lipca 2020
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Fajna atrakcja w centrum miasta do zobaczenia najlepiej wieczorem by można było docenić efekty świetlne
Można chwile odetchnąć w centrum miasta

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Fontanna może robi jakieś wrażenie wieczorem, gdy działa i jest efektownie podświetlona. W zimnych okresach roku jest wyłączona (co jest zrozumiałe) i wtedy prezentuje się zupełnie nieciekawie - nieładne betonowe bryły i siedziska wyglądające jak stare drewniane palety, moim zdaniem nie upiększają placu przed Kościołem Garnizonowym.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
6  Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano: 11 września 2018

Cudowne efekty wodne i świetlne. Doskonała architektura w centrum miasta. Warto sie wybrac ta po zmroku

1  Dziękujemy, Sigrene
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018

Atrakcja turystyczna ciesząca oko! Warto odwiedzić wieczorem podczas spaceru z kobietą. Nadaje romantyzmu całej przechadce i człowiek ma spokój od słuchania jaki to jest mało romantyczny :D

1  Dziękujemy, flair_gonna_flair
Zrecenzowano: 17 lipca 2018

Piękne efekty wodne i świetlne. Doskonała architektura. Niestety co niektórych chyba za bardzo pochłania to piękno i nie zwracają uwagi na to co tam ich dzieci wyprawiają. Nie polecałabym kąpieli wodnych w tego typu miejscach

Dziękujemy, Asia337