spacerek z dala od zgiełku

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018
krzysztofstanios
Szczecin, Polska
Magiczne miejsce

Zrecenzowano: 24 lutego 2018
Waldiosa7
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

godny obejrzenia punkt widokowy na Odrę i jezioro Dąbskie, kiedyś mozna było wejść na wieże, gdzie widoki były rewelacyjne, obecnie nie widać takich mozliwości i to raczej na długo, wygląda na to, że czekamy aż sie to rozpadnie i będzie spokój

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, krzysztofstanios
Zrecenzowano: 23 maja 2018

Pamiętam te dni kiedy z tatą wchodziliśmy na sam szczyt oglądać okolicę z lornetki,to był wspaniały czas i widok dookoła.Pamiętam go do dziś...Warto by kiedyś ktoś się zainteresował odświeżeniem i choćby nawet wejściem za symboliczne pieniążki...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, monika2oo2
Zrecenzowano: 24 lutego 2018

Wieża, którą w dzieciństwie odwiedzałem często, w dojrzałym wieku odwiedziłem ponownie. Kiedyś miejsce zabaw, teraz obiekt zamknięty i niedostępny. Z góry piękny widok na okolicę. Widać Odrę i Jezioro Dąbie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Waldiosa7
Zrecenzowano: 7 listopada 2017

Jest to bardzo ładna wieża ale również bardzo zaniedbana, a szkoda bo widok z niej byłby zapewne bardzo interesujący, gdyż jest na szczycie wzgórza. Dojście na nią nie jest łatwe i wymaga przejścia przez spory kawałek lasu. Brak na wieży informacji o jej historii a drzwi do środka są zaspawane.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Slawek_WIktor
Zrecenzowano: 30 października 2017

Architektoniczne wieża jest ciekawa! Daleko od centrum (na pewno nie po drodze). Położona na wzniesieniu (super podjazd dla rowerów - trzeba wykazać się kondycją). Drzwi zaspawane - brak możliwości wejścia do środka. Na około pełno śmieci, brak tablic informacyjnych, itp... Szkoda - myślę, że miejsce ma potencjał.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, bajdroze