Domyślam się co autor miał na myśli

Zrecenzowano: 11 września 2017
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Odbudowany i wyremontowany ratusz

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017
Slawek_WIktor
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 11 września 2017

Bardzo piękny budynek. Szczególnie wewnątrz ale też i zewnątrz. Jest cały czerwony. Pracowałem w nim w pierwszej mojej pracy w życiu. Strzeliste wierze i bryłę dobrze widać albo od ulicy 3 maja albo od Placu Tobruckiego. Zwiedzanie jest lekko utrudnione gdyż znajduje się tam urząd.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Przepiękny budynek w stylu nowogotyckim, jest świeżo wyremontowany i dobrze widzieć iż jest on jeszcze w użytku i niszczeje. Został on zbudowany w 1879 i niestety w 1945 został zniszczony przez Rosjan w czasie II Wojny Światowej jednak został odbudowany i teraz prezentuje się świetnie. Ponieważ jest on blisko innych atrakcji warto go zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Slawek_WIktor