“Pycha!”
Alternatywnie — recenzja

Alternatywnie
Nr 40 wśród 424 Restauracje (Szczecin)

Kawa świetna, aromatyczna, prawdziwa (!) jedna z najlepszych jakie piłam w kawiarniach. Obsługa super. Przyjemne miejsce na spotkanie, bardzo przytulnie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, aniusiaa13

Zdecydowanie najlepsza kawiarnia w regionie! Super obsługa, na kawie znają się niesamowicie! Będę wracał przy każdej możliwości!

Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat miejsca od wejścia witający zapachem kawy. Bardzo smaczne ciasta. Szczerze polecam odwiedzić.

Dziękujemy, 422paulinam
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Obowiązkowe miejsce dla wszystkich Kawoszy czy alternatywnych czy klasycznych. Przyjemne minimalistyczne wnętrze, obsługa miła i profesjonalna. Do pysznej kawy, która jest w wielu opcjach mlecznych i czarnych, można dobrać smaczne ciastko bądź coś wytrawnego (kanapki, bajgle). Dodam jeszcze, że mleko można wybrać roślinne i zawsze jest jakieś ciastko wegańskie. Dzięki takim kawiarniom, a raczej dzięki przygotowującym kawkę Baristom, nauczyłam się pić czarną, gorzką kawę (drip, chemex, latem koniecznie nitro) Niebo w gębie :) Warto przyjść i skosztować.

Dziękujemy, MMGCh
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Kawiarnia z klimatem, takich lokali brakuje w Szczecinie. Polecam z całego serducha. Super atmosfera, dzięki naprawdę fajnej obsłudze. Kawa najwyższej jakości, nigdzie nie dostaniecie lepszej. A ciasta PRZEPYSZNE, serniki w #Alternatywnie od Celko to życie <3

1  Dziękujemy, juliatastes

Alternatywnie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Alternatywnie? Podziel się wrażeniami!