“Bardzo smacznie”
Ziemniak i Spółka — recenzja

Ziemniak i Spółka
Zamów online
Nr 63 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opis: ,,Ziemniak i Spółka" zabierze was do kartoflanego świata. Główne role w naszym menu grają pieczone ziemniaki wypełniane różnego rodzaju nadzieniem - przygotowywanym codziennie na świeżo przez nasz zespól. Oprócz tego mamy smażone na świeżo placki ziemniaczane podane w różnej postaci, domowe frytki własnej produkcji które smażymy w stylu belgijskim a także inne ziemniaczane przysmaki.

Miła obsługa i bardzo dobra jedzenie. Mała porcja zdecydowanie wystarczy aby się najeść. Zdecydowanie polecam soki, wyciskane na miejscu.

Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroki wybór dań z ziemniaków, opcje mięsne, wege, pani kelnerka pomogła nawet wybrać coś bez glutenu i bez laktozy, więc naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Duże, solidne porcje, nieduże ceny. Świetne są frytki z kurczakiem i brokułem! Plusem są ołówki na stołach i możliwość gry w statki na papierowych podstawkach. Bardzo miłe miejsce do spotkania ze znajomymi.

Dziękujemy, jerzyczka
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Dziwnie sympatyczne miejsce gdzie można nawet dobrze zjeść. Obsługa skupiona na pracy i czyszczeniu sztućców. Ogólnie OK czyli lokal bez zarzutów.

Dziękujemy, Fame Production A
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Najlepsi, cudowni...pysznie i bardzo miło. Cudowna obsługa i najlepsze dania z ziemniaków jakie jadłam. Dla dzieci menu i kącik zabaw. Polecam!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne ziemniaczki. Mega polecam. Większą porcja można się suto najeść. Sam wystrój knajpki super klimatyczny.

Dziękujemy, 121justys

Ziemniak i Spółka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ziemniak i Spółka? Podziel się wrażeniami!