“Pyszne jedzenie. ”

Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar
Nr 3 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Po latach pełnego zaangażowania, zamiłowania i pasji, brasileirinho (dosłownie mała Brazylia) w końcu się narodziła. Z naszych marzeń powstało miejsce, w którym spróbujesz prawdziwej brazylijskiej kuchni, a wszystkie dania, których skosztujesz, to połączenie wspomnień, życiowych doświadczeń i pragnień, połączonych z nowoczesnymi technikami i estetyką. Pozwól nam zabrać Cię w podróż, podczas której podzielimy się z Tobą wszystkimi smakami i brazylijską kulturą, a Ty odkryjesz ten niesamowity kraj. Pamiętaj, że w brasileirinho jesteś zawsze mile widziany, a my już nie możemy się doczekać, aby Ciebie u nas gościć. “Porque tudo o que é feito com amor floresce” “Bo wszystko co jest stworzone z miłością, rozkwita” - Haia Marak
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie oraz obsługa kelnerska. Z reguły nie jadam owoców morza. Spróbowałem i krewetki były super . Wołowina rewelacyjna. Po rozmowie z managerem lokalu dowiedziałem się że większa część składników jest sprowadzana bezpośrednio z Brazylii. Bardzo czysto i piękny wystrój. Widać zaangażowanie właściciela. Polecam

Dziękujemy, 153andrzejk

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Polecam, super obsługa, dobre jedzenie z dobra cenę ! Coś zupełnie innego :) napoje , których nie spotkamy w polskich sklepach :)

Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Trafiłem tutaj nie przez przypadek po pierwsze zaintrygowała mnie kuchnia brazylijska a po drugie polecał ją Maciej Je.
O wystroju nie mogę wiele powiedzieć gdyż siedziałem na tarasie. Ceny wysokie. Ale wiadomo za jakość i serwis się płaci.
Zacznę od obsługi co prawda nie mam wiele do powiedzenia wystarczy powiedzieć: GENIALNI LUDZIE!!
Jedzenie bułeczki z tapioki coś wspaniałego, drink z vermutu super. Ale za to ośmiornica !!! Mistrzostwo świata !!! Prawdopodobnie najlepsza jaką jadłem w Polsce. Do tego dodatki młode ziemniaki !!! Obłęd.
Dowiedziałem się co to jest pornfood !!!!

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

+ Przystawki naprawde nam smakowały godne polecenia.
+ Brazylijskie piwko też pyszne!
+ Bardzo miła obsluga!
- Stek miał wielką ilość żył co utrudniało zjedzenie tej potrawy.
- Ośmiornica była nie świeża! Po zwróceniu uwagi do nas wyszedł kierownik sali i zaczął nam tłumaczyć że owoce morza mają swój specyficzny smak i zapach. Na szczęście nie jedliśmy to pierwszy raz w swoim życiu!!!
A po za tym można było przeprosić i na tym skończyć,bo naprawde nie robiliśmy z tego problemu.
- Kierownik sali do bani.

3  Dziękujemy, Olenka741236
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tu trzeba było przyjść, skoro tyle dobrego się słyszało o restauracji Brasileirinho... Mała Brazylia. Dania, każdy znajdzie coś dla siebie
Picanha czy Moqueca, sami zdecydujcie... Klimat lokalu podbija muzyka, może z Copa?

Dziękujemy, tomek_772

Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar? Podziel się wrażeniami!