“Super! ”

Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar
Nr 4 wśród 389 Restauracje (Szczecin)
Opis: Po latach pełnego zaangażowania, zamiłowania i pasji, brasileirinho (dosłownie mała Brazylia) w końcu się narodziła. Z naszych marzeń powstało miejsce, w którym spróbujesz prawdziwej brazylijskiej kuchni, a wszystkie dania, których skosztujesz, to połączenie wspomnień, życiowych doświadczeń i pragnień, połączonych z nowoczesnymi technikami i estetyką. Pozwól nam zabrać Cię w podróż, podczas której podzielimy się z Tobą wszystkimi smakami i brazylijską kulturą, a Ty odkryjesz ten niesamowity kraj. Pamiętaj, że w brasileirinho jesteś zawsze mile widziany, a my już nie możemy się doczekać, aby Ciebie u nas gościć. “Porque tudo o que é feito com amor floresce” “Bo wszystko co jest stworzone z miłością, rozkwita” - Haia Marak
Zrecenzowano 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z dziewczyną na restaurant week i jesteśmy bardzo zadowoleni. Restauracja ma świetny klimat, bardzo przyjemnie się siedzi. Jedzenie bardzo dobre, ciekawe smaki, ładnie podane. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Wszystko na plus. Na pewno wrócimy :)
P.S. Bułeczki z tapioki - mistrzostwo świata :)

Dziękujemy, chybarogal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej Ł, Właściciel, Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & BarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za wszystkie miłe słowa i mam nadzieje do zobaczenia niebawem!

Zrecenzowano 7 listopada 2018

Bardzo fajny wystrój, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze dań oraz znająca dania. Wybór w karcie akurat. Klimat bardzo fajny, lokal przestronny. Dania wyśmienite.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Artur M

Dziękujemy bardzo i zapraszamy serdecznie:)

Zrecenzowano 7 listopada 2018

Polecam, bardzo smacznie, lokali klimatyczny z profesjonalną i miłą obsługą. Chętnie wybiorę się ponownie.

Dziękujemy, BackPacker819957

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia:)

Zrecenzowano 2 listopada 2018

Smacznie+obsługa bez zarzutu+klimat (muzyczka) OK. Warto pójść choćby po to aby sprawdzić coś innego. Ceny średnio wysokie ale do przełknięcia.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, slawek1350

Dziękujemy bardzo i zapraszamy:)

Zrecenzowano 1 listopada 2018

Wizyta w Szczecinie . wybór pada na restaurację Brazylijską. Na Sali poziom zero czuć kuchnię , wybieram poziom -1 , jest pusto, przyjemny optymistyczny wystrój, nie ma zasięgu sieci komórkowej a więc można zjeść w spokoju. U bardzo miłej i pomocnej kelnerki zamawiam zupę rybną z owocami morza oraz steka z antrykotu. Zupa z mleczkiem kokosowym a że lubię na ostro to dodatkowo dostaję oliwę z papryczkami ( zdjęcie), efekt sama zupa rewelacja ( małże , krewetki, ośmiornica i dorsz ) a dodatek ostrej oliwy podkręca smak- polecam punkt obowiązkowy. Stek – odrobinę za zimny ale jakość mięsa to rekompensuje , delikatna pół krwista wołowina rozpływa się w ustach a jej smak pozostaje na długo z tobą. Do steka frytki z manioku przepyszne ( tak dobre jadłem kiedyś w wiejskim barze na wyspie na Amazonce w okolicach Manaus )i przyjemna sałatka . Nie ma co prawda piwa SKOL ale przepyszna Caipirinha w pełni to rekompensuje. Z deseru rezygnuję , wystarczy cukier w drinku. Bardzo miła restauracja , fajna obsługa , ceny adekwatne do jakości potraw, fajny wystrój , jest jeszcze parę dań do spróbowania , będę chciał tam wrócić . Dla mnie rewelacja , kiedyś odwiedziłem w innym mieście w Polsce restaurację Brazylijską - to była porażka, ta w Szczecinie to Brazylia jaką pamiętam.

1  Dziękujemy, mbm07

Dziękujemy bardzo za Pana opinie, nie możemy się już doczekać Pana kolejnej wizyty:)Pozdrawiam i do zobaczenia

Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Brasileirinho Brazylijska Kuchnia & Bar? Podziel się wrażeniami!