“Pysznie i zdrowo ”
Ale Ciacho — recenzja

Ale Ciacho
Nr 99 wśród 425 Restauracje (Szczecin)

Często bywam w tej kawiarni, podają tu pyszną kawę i jeszcze pyszniejsze ciasta. Ciasto czekoladowe, szpinakowe...cudowne. Naleśniki bezglutenowe na słodko i na słono... mistrzostwo Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Polecam z całego serca

Dziękujemy, 315ma_g

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szakszuka została przypalona, w ramach "rekompensaty" została zaproponowana mi wymiana na jajecznicę z dodatkowym jajkiem. Tak nie działa rekompensata. Musiałem czekać kolejne 15 minut na nową szakszukę. Poprosiłem też o wyjaśnienie znaczenia rekompensaty. Nie doczekałem się odpowiedzi przez pół godziny. Przypomniałem się, pani z obsługi zapytała szefostwo na kuchni, usłyszałem, że możemy otrzymać 20% rabatu, który potem nie został zaproponowany (bo zapłaciliśmy z góry), więc generalnie propozycją była gałka lodów lub kawa, którą zamówiłem i wypiłem wcześniej, a na deser nie miałem ochoty. Właścicielka bardzo niemiła, sztucznie udawała zdziwioną, że mi to nie odpowiada. Niestety zasada "klient nasz pan" nie ma tu pokrycia.

Jedzenie dobre, ale niesmak pozostał. To była nasza ostatnia wizyta.

Dziękujemy, Araiser
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Chętnie tu bywam. Podają świetne cappuccino. Ciasta to kwestia smaku, np. tarta czekoladowa przepyszna a szpinakowy torcik mango był średni. Śniadanka pyszne! Obsługa na plus :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, martaszn
Zrecenzowano 31 stycznia 2019

Obsługa jak zawsze zaangażowana i profesjonalna. Moim ulubionym daniem jest zupa, codziennie inna ,naleśniki na słodko i podwójne espresso. Na szczególne uznanie zasługuje tort bezglutenu ,laktozy , soi i cukru.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Piankowy_Marynarzyk
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli lubisz dobrą kawę, smacznie i zdrowe wypieki koniecznie wpadnij do tej kawiarni. Przemiła obsługa, właściciele zawszę chętnie odpowiedzą na pytania. Atmosfera panująca w lokalu jest przytulna. Jeżeli chodzi o ofertę każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście zakochałam się w wegańskich wypiekach! Przychodzę do tego miejsca od samego otwarcia i nigdy się nie zawiodłam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Patrycja K

Ale Ciacho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ale Ciacho? Podziel się wrażeniami!