“Wspaniała restauracja”
dobre Rzeczy — recenzja

dobre Rzeczy
Nr 45 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 8 września 2019

Trafiłam do tego miejsca po raz pierwszy z przyjaciółmi. Niesamowicie ciepła atmosfera, wspaniała obsługa, Pani właścicielka gotuje przepyszne jedzenie, poza kartą przygotowała dla mnie specjalne jedzenie o niskim indeksie glikemicznym. Dostępne były również super desery. Młoda obsługa kelnerska reprezentowała niesamowitą kulturę. Dodatkowym plusem jest położenie vis a vis Parku Kasprowicza, z którego korony drzew widać przez okna restauracji. Polecam to miejsce!

1  Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Nie ma co dużo pisać. Wyśmienite jedzenie. Przemiła i uczynna obsługa. Jest tu pięknie. Moje klimaty

1  Dziękujemy, Paw_r32
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Zarówno atmosfera miejsca jak i potrawy na najwyższym poziomie.Potrawy widać przyrządzane z pasją ,a desery petarda !!!

1  Dziękujemy, Elżbieta W
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania są przygotowywane na miejscu i nie mają sobie równych w żadnej z restauracji w centrum. Wszystko jest pełne smaku i profesjonalnie przygotowane. Jest to przepiękna i bardzo dobra restauracja.
Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, advis-wp
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Jedzenie smaczne, niebanalne, ciekawe kompozycje smakowe. Na duży minus to, że gdy byłam w lokalu na rodzinnym obiedzie, to obok nas usiadło towarzystwo z dużym psem. No średnia przyjemność iść do lokalu i jadać w towarzystwie psów. Gdybym wiedziała, że można ze zwierzętami wchodzić do restauracji, to bym przyszła ze swoim kotem....

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, katherinke

dobre Rzeczy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w dobre Rzeczy? Podziel się wrażeniami!