“Pyszna kolacja”
Paprykarz Fish Market — recenzja

Paprykarz Fish Market
Nr 8 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restaurację! Pyszne jedzenie, świeże owoce morza i dobra obsługa. Smaczne drinki. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, sszkalub

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo ale to bardzo smacznie Co chwale to prostota i minimalizm,produkty bardzo świeże, obsługa bez zarzutu miła i pomocna. Zupa Tom Yum przepyszna bardzo sycące i aromatyczna.Krewetki z grilla i Turbot podane niby prosto ale to właśnie o to chodzi. Brawo dla kucharza

Dziękujemy, anna_X3110IL
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Paprykarz to świetne miejsce dla każdego wędrowca odwiedzającego Szczecin, który pragnie skosztować ryb i owoców morza. Przyrządzony na grillu łosoś jurajski podany z dobrze skomponowaną sałatą, smacznym pieczywem oraz dwoma niebanalnymi sosami stał się jednym z milszych wspomnień z tegorocznego wyjazdu do stolicy Pomorza Zachodniego, tak samo zresztą jak urocza przystawka z paprykarza i podjedzony z talerzy współbiesiadników grillowany turbot i pełna wyrazistych smaków zupa tom yum. Podczas następnej wizyty w Szczecinie nie przejdę obok Paprykarza obojętnie...

Dziękujemy, matylda3
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja położona jest w centrum miasta... przy dość ruchliwym rondzie.... więc czy można tam się zrelaksować. O dziwo tak. Ruch samochodowy jest na tyle oddalony, że nie przeszkadza.w konsumpcji, a tutaj jest już prawdziwa rewelacja.

Dania rybne i wariacje z owocami morza. Wybór jest spory, ale nie zbyt wielki, aby można było dostać oczopląsu. Sama kuchnia to majstersztyk. Stek z halibuta, czy tuńczyka jest wręcz olśniewający. Rekomenduję natomiast zupy, które myślę, że sprostają wszelki oczekiwaniom. Całość dopełnia bardzo uprzejma obsługa.

Podsumować możn jednym słowem : polecam.

Dziękujemy, krzysztofkU181GF
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jeżeli lubisz ryby, owoce morza, chcesz coś szybko i smacznie zjeść to dobrze trafiłeś. Miejsce odwiedzane kilka razy. Ze znajomymi w porze lunchu, wieczorem z rodziną. Za każdym razem czuliśmy się tu dobrze i wychodziliśmy zadowoleni. Trudno polecić jedną potrawę. Po prostu trzeba przyjść i spróbować to co się lubi.

Dziękujemy, imariuszek

Paprykarz Fish Market — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Paprykarz Fish Market? Podziel się wrażeniami!