“Nie polecam ”
Bar Pasztecik — recenzja

Bar Pasztecik
Nr 172 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opis: Bar znajdujący się przy ulicy Ks. Kard. Wyszyńskiego 10, to najdłużej nieprzerwanie działający lokal sprzedający paszteciki w Szczecinie. Wnętrze łączy atmosferę lat 70. i 80. XX wieku z dzisiejszą gastronomią typu fast food. Pasztecik to drożdżowe ciasto wypełnione farszem mięsnym lub wegetariańskim, podawane zazwyczaj z aromatycznym barszczem czerwonym. To szybkie danie z zewnątrz lekko chrupiące w środku ma delikatną, miękką konsystencję. Nie bez powodu stał się jedną z ulubionych przekąsek mieszkańców Szczecina i atrakcją gastronomiczną wśród turystów. Paszteciki przygotowujemy codziennie według tradycyjnej receptury przy użyciu zabytkowej maszyny znajdującej w lokalu. Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszego produktu na miejscu i zapoznania się z ofertą cateringu.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w sobotę, mały ruch, zamówione paszteciki z mięsem i z pieczarkami. Pieczarki od ręki, na mięso trzeba było 5 minut poczekać. W międzyczasie 2 niezależne reklamacje: jedna na nieświeży wypiek, przy czym sprzedawczyni zaprzeczyła że "jak to nie świeży - dziś wypiekany tylko 10 razy odgrzewany bo czeka na klienta", druga że paszteciki strasznie zimne. Potwierdzam, że pieczarki strasznie grube ciasto, farsz skromniutki i po prostu niedobry, paszteciki zimne. Mięsne strasznie słone i też mało farszu ale chociaż ciepłe. Oj, to już zdecydowanie nie najlepsze paszteciki w mieście, nie polecam wizyty, szkoda czasu i pieniędzy

Dziękujemy, Oskar0407

Zrecenzowano 2 września 2019

Niestety, mimo dobrej sławy, to miejsce nie powinno istnieć. Fatalne paszteciki nasiąknięte tłuszczem, których nie da się zjeść. Po południu praktycznie bez wyboru. Niemiła pani w kasie, która ukryta jest za drzwiami... Nie polecam. Nawet, jeśli jesteście ciekawi i słyszeliście o "słynnych pasztecikach". Po prostu tego nie róbcie.

Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Bardzo smacznie - jak zawsze zamówione dwa paszteciki i barszcz i jak zwykle bardzo dobre ... :) Polecam

Dziękujemy, szch1
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Paszteciki okropne! 99% tłuszczu, reszta to ciasto i farsz. 3 gryzy i reszta do kosza. Tylko barszcz nadaje się do zjedzenia

Dziękujemy, sylwiap100
Zrecenzowano 30 stycznia 2019

Myślę, że dla miejscowych nie trzeba szczególnie opisywać co się znajduje w Paszteciku, natomiast jeśli się jest przyjezdnym tak, jak ja - jest to kultowe miejsce, chyba każdy w Szczecinie Wam o nim powie. Ma on szczególna historię i już kawałek czasu za sobą swojej działalności. Pasztecik jest regionalnym przysmakiem. Nie jest to na pewno zdrowa przekąska, ale smaczna. Dostępna w kilku wariantach. Największą chyba popularnością cieszy się pasztecik z kapusta i grzybami, jednak mi najbardziej przypadł do gustu z serem i pieczarką. Koniecznie trzeba spróbować!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, doppiss

Bar Pasztecik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Pasztecik? Podziel się wrażeniami!