“Przepyszne jedzenie!”
Spotkanie — recenzja

Spotkanie
Nr 29 wśród 424 Restauracje (Szczecin)

Do spotkania trafiłyśmy z koleżanką przypadkiem szukając jakiegoś miejsca żeby spokojnie porozmawiać i napić się kawy. To miejsce było strzałem w dziesiątkę, przepyszna kawa i bardzo dobre oryginalne jedzenie. Wybrałam gofra z wołowina, serem cheddar i naczosami. Meega! Na pewno tam wrócę bo według mnie nie ma aktualnie lepszego miejsca na śniadanie w Szczecinie

Dziękujemy, 887magdalenag

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na śniadanie. Obsługa baaardzo miła, ciekawy wybór na śniadania. Polecam na mile śniadanie we dwoje i nie tylko

Dziękujemy, Mateusz Kamyk K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na śniadanie. Przepyszne gofry z awokado i jajkiem sadzonym. Nawet dla osób kochających mięso. Gofr z hummusem lekko gorszy. Woda do picia w lokalu podawana jest za darmo. Kawa godna polecenia.

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mogę śmiało polecić to miejsce na spędzenie miło czasu przy smacznym śniadaniu.
Super obsługa, uśmiechnięci ludzie, którzy z chęcią pomagają gościom. :)
Bardzo dobra kawa :)

Dziękujemy, 239_ukaszc
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

W spotkaniu bywalam już wcześniej, czasami zabierałam znajomych by pokazać im to miejsce. Ja jako wegetarianka mogę smacznie i sycąco zjeść. W tle leci dobra muzyka i jest się obslużonym przez miłą obsługę, w moim przypadku na każdej wizycie przez przesympatycznego Pana zawsze usmiechniętego! Polecam każdemu kto chce smacznie zjeść, w dobrym klimacie, pośród miłej atmosfery

Dziękujemy, Karolkax

Spotkanie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Spotkanie? Podziel się wrażeniami!