“Przyzwoity zestaw! ”
Bollywood Street Food — recenzja

Bollywood Street Food
Nr 15 wśród 425 Restauracje (Szczecin)

Bardzo fajny zestaw dla dwóch osób. Krewetki poezja! Chyba najlepsze jakie jadłem. Kurczak w za słodkim sosie, zupełnie mi nie smakował. Porcja duża, cena przyzwoita.

1  Dziękujemy, zuchovsky

Godzina 22.08 przychodzimy i grzecznie pytamy gdzie możemy usiąść. Kelner przepraszająco informuje, że już nie nie zjemy, bo kucharze poszli do domu 50 min przed zamknięciem.
Żenada! W dobry lokalach można zjeść nawet jak przyjedzie się za 15 od zamknięcia. NIE POLECAM.

Dziękujemy, przemyslawkujawa
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To co najlepiej zapamiętamy tutaj to prędkość z jaką podano jedzenie. Było to bardzo szybkie. Kurczak i wołowina z dań mięsnych bardzo nam smakował lecz niektóre smaki nam przeszkadzały. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje (może nawet za duże) i nawet fakt, że moje danie było lekko zimne nie popsuło mi posiłku.

Dziękujemy, V1362TQmonikab
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Obsługa dość sprawna. Jedzenie smaczne, choć dwukrotnie zamówiłem tę samą potrawę (muszę przyznać). Kaczka była bardzo dobra. Natomiast nie smakowały mi lody, ale nie wszyscy moi znajomi podzielają tę opinię.

Dziękujemy, wadag2017

Bollywood Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bollywood Street Food? Podziel się wrażeniami!