“Pysznie ”
Bollywood Street Food — recenzja

Bollywood Street Food
Nr 15 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje (może nawet za duże) i nawet fakt, że moje danie było lekko zimne nie popsuło mi posiłku.

Dziękujemy, V1362TQmonikab

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Obsługa dość sprawna. Jedzenie smaczne, choć dwukrotnie zamówiłem tę samą potrawę (muszę przyznać). Kaczka była bardzo dobra. Natomiast nie smakowały mi lody, ale nie wszyscy moi znajomi podzielają tę opinię.

Dziękujemy, wadag2017
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, idealnie doprawione, świeże. Obsługa bardzo miła, wystrój klimatyczny. Polecam jak najbardziej!

Dziękujemy, urszulak638
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre, kelner przemiły. Wszystko podane w bardzo oryginalny sposób. Ceny w porządku. Na zamówione dania nie czekaliśmy zbyt długo.
Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, MagdalenaBaj
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, klimatyczny wystrój, uwielbiam te kolory :) Muzyka wpadająca w ucho.
Obsługa - pełen profesjonalizm.
Restauracja i dla dzieci i dla dorosłych. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.
Polecam!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, jkadamiak

Bollywood Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bollywood Street Food? Podziel się wrażeniami!