Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel jest świetnie położony - w samym centrum, jednak trochę zdala od całego zgiełku. Jest czysto, wygodnie. Obsługa bardzo przyjazna, pomocna. W pokoju jest wszystko, czego potrzeba, a nawet więcej. Wystrój taki se - szału nie ma ale krzywdy też nie. Dużo drobiazgów dla podniesienia komfortu: mydła, mydełka, balsamiki, szczotki do butów, takie tam. Miłe

Dziękujemy, agataszkoda
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel w budynku służącym niegdyś wojsku, w sąsiedztwie budynków nadal pełniących te funkcję. Trzygwiazdkowy hotel, więc i oczekiwania adekwatne do kategorii. Trochę plusów, parę minusów. Na plus - sympatyczny i pomocny personel, tani parking, czysto, śniadanie skromne ale wystarczające, woda mineralna na biurku. Minusy - drobne usterki i zużyte sprzęty, no i zbyt ciepło w gorącym okresie lata.

Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano: 19 listopada 2018

Zatrzymaliśmy się tam na jedną noc, a miejsce miało posłużyć jako spanie po imprezowej sobocie ;) i tu hotel spełnia swoją rolę idealnie.
Oczywiście nie jest to 5* zatem nie oczekujmy fajerwerków.
Obsługa miła i sympatyczna, pokoje czyste, łazienki również przyjemne, pościel pachnąca.
Śniadanie takie aby się najeść, zatem w moim odczuciu wszystko było jak trzeba.
Dla szukających noclegu w ścisłym centrum polecam ;)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Tomasz A
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nic nie powala, pokoje dość ubogo wyposażone. Obsługa bez szału, śniadanie ok. Szkoda że za skorzystanie z sauny nie jest darmowe dla gości, to na pewno podwyższyłby moja ocenę, a tak wychodzi średnio. Ogólnie może być za ta cenę w Szczecinie, jeśli komuś zależy aby być blisko centrum. Chyba właśnie lokalizacja to jedyny duży plus hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, thrpooh1984
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Hotel godny polecenia, w dobrej lokalizacji (centrum), czysto od wejścia oraz w pokoju, a także schludna łazienka. Obsługa miła. Jadalnia hotelowa ma wystarczającą powierzchnię, obiad urozmaicony, stół szwedki, dania świeże, smaczne: sałatki, mięso, makaron, kawa, herbata. Wszystko było w porządku, bez rewelacji i większych udogodnień, ale nie mam zarzutów i polecam jeśli ktoś poszukuje przyzwoitego miejsca na pobyt w Szczecinie

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa