Szczecin

“Totalna tragedia ”
Pizzeria Piccolo — recenzja

Pizzeria Piccolo
Nr 279 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda, że w skład pizzy nie wchodzi ser. Totalna żenada żeby pizza na grubym cieście miała na wierzchu plasterek sera i to pewnie gouda z żabki. Tyle lat na Szczecińskim rynku gastronomicznym, a jakość poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Dziękujemy, Darek D

Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie najlepsza pizza w mieście! Pizza z tradycją i własnym pomysłem! Przypomina stare dobre czasy!

Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano 26 maja 2019

W Piccolo jadałem od lat, bo lubiłem tą pizzę i mieszkam blisko. Zamawiałem jedzenie przynajmniej raz w tygodniu od kilku lat. To co spotkało mnie w ostatnim tygodniu trudno nawet opisać.
Standardowe zamówienie z mojej strony czyli pizza specjalna z podwójnym serem i bagietka z SEREM, szynką i pieczarkami. Mieszkam jakieś 100 metrów od lokalu więc zamówienie dociera szybko co nie jest regułą bo bywało tak że czekałem ponad godzinę bo nikomu nie chciało się przynieść zamówienia i zostałem poinformowany że czekałem półtorej godziny bo kierowca miał awarię samochodu. Tak dobrze państwo czytają, mieszkam 100 metrów od lokalu ale kierowca miał awarię samochodu. Zamawiałem wtedy jedzenie z dostawą bo byłem chory i nie miałem siły wyjść z domu.
Kroję malutki kawałek bagietki i widzę że się rozpada, zaglądam do środka. ZERO sera. Zaglądam do kartonika z pizzą i sera nie ma praktycznie wcale podczas gdy zapłaciłem za PODWÓJNĄ porcję sera.
Dzwonię do lokalu z prośbą o wymianę bagietki, o pizze nie będę się kłócił chociaż w żadnym lokalu również w Piccolo nigdy nie dostałem pizzy z tak małą ilością sera zwłaszcza że miał być PODWÓJNY. Pani z lokalu mówi że przyśle pracownika który przyniesie bagietkę z serem a nie bez sera.
Po kilku minutach telefon z lokalu i pani informuje mnie że w pizzerii jest nowy kucharz który zapewnił ją że dał tyle sera ile powinno być, w takim razie odnoszę jedzenie do lokalu. Pani właścicielka dotyka sobie ręką bagietki i stwierdza że faktycznie nie ma sera, po czym zakłada rękawiczkę i grzebie bardziej w tej bułce po czym proponuje że DOSYPIE PANU SERKA DO TEJ BUŁKI :D
Stracić stałego klienta za kilka gram sera to mistrzostwo świata. Grzebanie ręką w czyimś jedzeniu i proponowanie że dołoży mu się serka to chyba jednak chamstwo. Jedzenie w tym lokalu jest ok, pomijając plastikowy ser który jest substancją sero podobną z macro tak skrupulatnie dozowaną przez panią właścicielkę i liczona jak mozarella.
Nigdy w życiu nie zamówię jedzenia w tym lokalu i stanowczo odradzam to komukolwiek jeśli chcecie być normalnie traktowani.

Dziękujemy, Erni E
Zrecenzowano 7 października 2018

Od samego wejścia dramat, zapach trudny do zniesienia, potworny zaduch. Tajemnica rozwiązuje się zaraz po wejściu, ponieważ wszystko co tam jest przypomina epokę lat 70-80-tych i nie chodzi tu o nastrój i klimat zamierzony. Wyposażenie, wystrój to dawno nieodświeżane, nieodnawiane wnętrze, brudno, kurz, mnóstwo sztuczności, które strach potrząsnąć, dotknąć. Dawno już nie byłam w lokalu tak zaniedbanym, szczerze mówiąc,myślałam, że takich już nie ma. Obsługa widać chyba rodzinna, niestety pani kelnerka z wymuszoną uprzejmością, bardzo nieprofesjonalna. Jakość jedzenia naprawdę bardzo średnia, pizza na grubym cieście to raczej ciasto z nielicznymi dodatkami, zalana sosem bardzo kiepskiej jakości. Czas oczekiwania długi, w naszym przypadku 45 minut, czyli jak w najlepszej restauracji na wyszukane danie. Miało być kultowo, jest strasznie, nigdy więcej.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, dorabz
Zrecenzowano 20 września 2018

Pizza tragedia, zakalec, zamiast sera cos seropodobnego, wyglada i smakuje gorzej niz taka zamrozona z supermarketu. Nigdy wiecej! Nie polecam nikomu, szkoda pieniedzy. Gwarantowana zgaga.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Our_trip_of_life

Pizzeria Piccolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Piccolo? Podziel się wrażeniami!