Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament bardzo ładny, nowoczesny i funkcjonalny, fajnie usytuowany- samo centrum miasta, szybkie zameldowanie, personel bardzo miły. Wyposażenie pokoi było bardzo dobre, świeża pościel i ręczniki, dobre Wi-Fi, telewizor. Cena naprawdę przystępna jak na takie warunki,polecam

Dziękujemy, pawe_52
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Apartamenty położone w samym centrum, mogliśmy pieszo dojść do Parku Kasprowicza, do lokali z jedzeniem i do CH Kaskada. Położenie bardzo ułatwiało nam wizytę w mieście. Pokój piękny, super wygodne łóżko, jasna łazienka, ciekawa architektura. Kuchnia wyposażona zgodnie z opisem i do tego kawa i herbata. Przyjechaliśmy na krótko, ale skorzystamy jeszcze na pewno.

Wskazówka dotycząca pokoi: Obsługa jest bardzo pomocna i otwarte na indywidualne potrzeby
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, MajaTmaja
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament wynajęliśmy na 2 noce i byliśmy bardzo zadowoleni z warunków. Wysoki komfort, jakość przewyższa cenę. Obsługa na wysokim poziomie, uprzejma i pomocna, lokalizacja świetna, podczas kolejnego pobytu w Szczecinie zarezerwujemy nocleg własnie tutaj, polecam!

Dziękujemy, 597krystiang
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Korzystaliśmy z apartamentu podczas weekendowego pobytu. Lokalizacja super! Samo centrum miasta, blisko do parku i na Jasne Błonie na romantyczny spacer, blisko do lokali i sklepów. Sam pokój bardzo ładnie urządzony, piękne dodatki, wygodnie łóżko i super czysto, kuchnia wyposażona, zgodnie z opisem. Na stanie kawa i herbata,co jest super, bo nie musieliśmy kupować całego opakowania, żeby wypić kilka filiżanek. Obsługa apartamentu bardzo sympatyczna i pomocna, bez problemu dopasowali się do nas z zameldowanie, co wcale nie jest popularne w tego typu miejscach. Chętnie skorzystamy w przyszłości. Dziękujemy:)

Dziękujemy, OlaBik
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Bardzo przyjemnie, wygodnie i czysto. Apartament wyposażony zgodnie z opisem. Wygodne łóżko, tv i kuchnia. Do picia herbata i kawa. Za oknem centrum miasta, a wewnątrz nic nie słychać. Wszędzie blisko, 5 min od apartamentu duże CH Kaskada. Polecam!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Pio M