“Spotkanie z klientami”

Columbus Coffee "Drive Up!"
Nr 209 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite steki. Problem jednak stanowiły brudne talerze,
które musieliśmy zwrócić. Wszystkie osiem sztuk były brudne.

Dziękujemy, Amal150309

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszna kawa, jestem tu bardzo często. Polecam, lubię kawę z tej kawiarni ❤ Wygodna lokalizacja.

Dziękujemy, Olechka_R888
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto wpaść na kawę, dobra sieciówka choć w trudnym miejscu. Stacja benzynowa i sklepy wokół klimatu nie robią. Ale za to środek lokalu da poczucie szybkiego espresso . W każdym razie polecam. Dodatkowy atut dla kierowców, którzy nie muszą wysiadać z samochodu...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrd559
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To dość niekonwencjonalna (jak na Polskę) kawiarnia, która funkcjonuje również jako "drive-through", a więc można zamówić napoje, jedzenie i desery bez wysiadania z samochodu. Columbus Coffee to szczecińska sieciówka, wzorowana na kawiarniach typu Starbucks czy Costa Coffe, która radzi sobie naprawdę nieźle i oferuje bardzo dobrej jakości kawy, napoje, przekąski i desery - niczym nie ustępując konkurencji, a w niektórych kwestiach ją przewyższając. Polecam zwłaszcza spróbować tutejszej kawy, szejków (ciasteczkowy wymiata) i ciasta Red Velvet.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, qubeuek
Zrecenzowano 21 stycznia 2018

Lokal malutki, ciasno, jakoś tak niechlujnie, fotele wymagają wymiany lub prania. Absolutnie nie zgadzam się na "Drive up" czeka się baaaardzo długo, czekolada ohydna z grudkami. Natomiast jeśli chodzi o potencjał tego lokalu, to przy mądrych zmianach ma szansę na przyjemne miejsce. Obsługa miła, duży wybór słodkości, kanapek, sałatek. Lokal ma ciekawą lokalizację i warto to wykorzystać.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Redyta

Columbus Coffee "Drive Up!" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Columbus Coffee "Drive Up!"? Podziel się wrażeniami!