“Wspaniała rodzinna uroczystość”
Restauracja Matejki 8 — recenzja

Restauracja Matejki 8
Nr 112 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 1 września 2019

Szukałem miejsca na organizację chrzcin mojej córeczki. Już po rozmowie z Panią menadżer czułem, że idealnie trafiłem. Zostałem fachowo i rzetelnie poinformowany. Widać duże doświadczenie,ponieważ wszystkie sugestie tej sympatycznej Pani były trafne. Restauracja jest położona w cichym centrum. Wystrój wnętrz zachwycający. Elegancko i z klasą. Jedzenie wyśmienite i podane mile dla oka. Obsługa profesjonalna rozpieszczała moich gości i nie pozwoliła by żaden z nich czuł się pomijany.
Wszystko dopięte na ostatni guzik. To wszystko zachęca nas do kolejnej wizyty.
Idealne miejsce na tego typu uroczystości.

Dziękujemy, Karol J

Zrecenzowano 5 marca 2019

Kolacja biznesowa, byliśmy jedynymi gośćmi. Obsługa wyraźnie znudzona (taka maniera, czy brak zajęcia?). Jedzenie poprawne, jednak stosunek jakość /porcja /cena absolutnie nieadekwatny. Przy tak krótkiej karcie i wysokich cenach można mieć pewne oczekiwania ;) Absolutną "wisienką na torcie" było zamknięcie kuchni po podaniu głównych dań (ok 20:00), także że jak chcieliśmy zamówić deser usłyszeliśmy, że już nie da rady. Nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, marjulhan
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem na kolacji w tej niby wspaniałej i eleganckiej restauracji. Wnętrze ładne, ale na tym koniec pozytywów. Bylismy jedynymi klientami przez cały wieczór. Próbowaliśmy menu degustacyjnego. Jedzenie bardzo przeciętne, porcje mikroskopijne. Przygotowanie jedzenia trwało bardzo długo mimo, że było wcale nie skomplikowane. Nigdy tak długo nie czekałam na każde z dań. Kelnerka co chwila nam przeszkadzała przynosząc coś, to zabierając, to znowu zmieniając sztućce. Przyniosła masło do przystawki, do której nie było pieczywa, potem zabrała, potem znoeu przyniosła te same porcje masła do następnego dania. Zapytałam po co było to masło, skoro nie podano nam pieczywa, a kelnerka, że zapyta szefa kuchni, poczym przyszła i oznajmiła, że szef kuchni postanowił do tego dania nie podawać pieczywa... Danie główne dostałam na przypalonym chruście z warzyw. Dania nie warte połowy swojej ceny. Nigdy tu więcej nie wrócimy i odradzamy wszystkim.

Termin wizyty: grudzień 2017
5  Dziękujemy, Basia O
Zrecenzowano 21 czerwca 2017

Piekny wystroj, klasyczna elegancja utrzymana w minimalistycznym stylu. Profesjonalny serwis, rewelacyjne jedzenie - menu degustacyjne szczegolnie godne polecenia, przegrzebki pyszne! Swietna karta win. Goraco polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Sylwia786
Zrecenzowano 2 czerwca 2017

Fantastyczne miejsce z eleganckim wystrojem i sympatyczną, doświadczoną obsługą. Jedzenie jest przepyszne, czuć, że przygotowane jest przez prawdziwych profesjonalistów, którzy z pasją dbają o jego jakość. Mimo że ze względów zdrowotnych jestem na diecie eliminacyjnej, miałam bez żadnego problemu możliwość skomponowania posiłku zgodnego z moimi preferencjami żywieniowymi. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, AgnieszkaK2495

Restauracja Matejki 8 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Matejki 8? Podziel się wrażeniami!