Szczecin

“Super jedzenie”
Ceglana — recenzja

Ceglana
Nr 314 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy w niedziele z rodziną na obiedzie,każdy wybrał co innego ,jedzenie pyszne ,każdemu bardzo smakowalo,jedyny minus długie oczekiwanie na zamówione napoje ,czekalismy na napoje około 20 minut , na jedzenie około 40 minut ,ale jak za tak smaczne jedzenie ,to nie długi jak dla nas czas oczekiwania ,na pewno wrocimy ,polecam .

Dziękujemy, Monika G

Zrecenzowano 8 września 2019

Wystrój wnętrza jest piekny, ale to jedyna rzecz o ktorej można powiedzieć pozytywnie
Po 10minutach oczekiwania sami zainteresowaliśmy sie by pojsc po karte menu.kelnerzy zajmowali sie swoimi rzeczami ktore powinni robic jak juz obsłużą klientow tzn : segregacja serwetek układanie kart czy sztućców. Dopiero po kolejnych 5minutach kelnerka podeszła by wziac od nas zamowienie.
Frytki steakhouse pyszne cieple.

Dziękujemy, Protek98
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłyśmy tam kilka dni temu na kolację - frytki z batatów i zwykłe oraz sałatka. Wszystko dobrze, smaczne i podane z uśmiechem i życzliwością.
Za drugim razem poszłyśmy na coś słodkiego. Okazało się, że ciasto z wczoraj się skończyło, cramé brûle jest stare, więc wolą nie podawać. W końcu skończyło się na panna cotta, kawach, herbacie i smoothy truskawkowym. Miała być jeszcze herbata sezonowa, ale kelner stwierdził, że dawno jej nie robił i nie wie co to jest.... Panna cotta była okay, ale kawa fatalna z mlekiem na granicy skwaszenia. Ogólnie loteria, raz lepiej, raz gorzej.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo ładne zabytkowe pruskie mury. I niestety to koniec pozytywów. Fatalna i powolna kuchnia, kiepska pizza, niezorganizowana obsługa, bardzo drogo jak na szczecińskie standardy. Można pójść w tygodniu żeby zobaczyć miejsce, ale nie ma po co tam wracać. Szkoda czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, Zygmunt M
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Byłam w bistro ceglana z bratem dwa razy. Pierwszy raz byliśmy z małym cocker spanielem, 10 kilo, przyzwyczajonym do restauracji. Nie zostaliśmy wpuszczeni do środka, pozwolono nam skorzystać ze stołów na zewnątrz. Warto wspomnieć, ze było 13 stopni i deszcz. Następnego dnia znowu przyszliśmy do tego miejsca, tym razem bez pieska. Ku mojemu zdziwieniu na sali w środku siedziała rodzina z psem. Ciekawe... Było nam bardzo przykro, ze musieliśmy naszego członka rodziny zostawić w domu, a tu niespodzianka. Wracając do naszej drugiej wizyty- obsługa niezorganizowana, nie mogli ustalić kto będzie nas obsługiwał, następnie nie byliśmy w stanie doprosić się podstawowych rzeczy typu serwetki. Otrzymaliśmy zamówione pizze. Nigdy tak pozbawionej smaku i pomysłu pizzy nie jadłam, lepiej smakuje mrożonka. Mój brat otrzymał kawałki ogórka urżnięte na grubość pół centymetra i rozsypane po pizzy (zdjęcie). Nigdy więcej!

Dziękujemy, alexiefox

Ceglana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ceglana? Podziel się wrażeniami!