“Hmm.. ”
Ceglana — recenzja

Ceglana
Nr 296 wśród 392 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Może tak tylko trafiliśmy, ale burgery były kiepskie-przypalone bułki, mięso niedoprawione. Przed wejściem wisi baner, że w końcu mają pizze i burgery-nowość. Może dlatego były bardzo takie sobie. Szkoda. Frytki dają radę, mimo braku tej pysznej przyprawy, jaką mieli kiedyś. Dobre miejsce do siedzenia z drinkiem, do jedzenia chyba nie, chociaż ponoć sałatki są smaczne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Joanna W

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania i ładnie podane. Miły młody Pan kelner.
Ostatnio do menu dodano pizze.
Sam lokal ma kilka oblicz: ceglane wnetrze z krzyzowymi sklepieniami, klimatyczne atrium i spory ogrodek na cieplejsze dni. Polecam to miejsce sama chetnie wroce :-)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jaonnaw
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Akurat sobota.Wiem duzo ludzi, kilka kawalerskich i panieńskich...Ale zeby az tak...Okropnie długo czekalismy na dania.Ja dostałam wczesniej i zjadłam, kiedy druga osoba czekala na glodnego.Jedzenie zjadliwe.Ja dostalam wino w kieliszku druga osoba w kieliszku do ...koniaku...Dodam,ze nie moglismy sie dogadac z kelnerem bo byl Ukraińcem(nie mam nic do innych narodowosci).Za to bardzo dobrze rozumial,ze trzeba donosic wódeczkę na kawalerskie i panienskie,ktore odbywaly sie obok...bylam zazenowana...Juz tam nie pojde...Tracicie klientów przez ostatnia afere z rybkami i przez taka obsluge...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, maryemily90
Zrecenzowano 19 lipca 2018

W Ceglanej byłam pierwszy raz. Miejsce ciekawe z powodu umiejscowienia lokalu. Dobre jedzenie. Obsługa w miarę miła. Nie ma się czego czepić, ale czegoś w tym lokalu brakuje. Brak klimatu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Zawalidroga
Zrecenzowano 10 lipca 2018

-Okropna, śmierdząca toaleta. Tak męska jak i damska. Przy czym w męskiej bardzo mokro na podłodze(mam tylko nadzieję, że coś wylane...)
-Ani razu nikt nas nie spytał czy coś trzeba, czy nam smakuje. Kelnerzy mieli na to czas, bo stali przy barze, ewidentnie się nudząc.
-Brudne, zniszczone stoły.
-Rozumiem luźną formę pubu, ale przyniesie w rękach rurki do picia i położenie jej na brudnym stole jest grubą przesadą.
-Nie spodziewałem się wersalu wchodząc tam, jednak kelner w "podartych" spodniach i rozciapanych najkach jest takim idealnym podsumowaniem tej wizyty, tzn: że coś tam jest,coś się dzieje, nie jest najgorzej, ale do chociaż dostatecznego baaaardzo daleko.

+Wystrój z potencjałem, na prawdę ciekawe wnętrze.
+Wspaniały ogródek, super sprawa!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Szymon M

Ceglana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ceglana? Podziel się wrażeniami!