“Pizza♥️”
Pecorino Pizza & Pasta — recenzja

Pecorino Pizza & Pasta
Nr 38 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 4 września 2019

Często odwiedzam pecorino! Pizza zawsze pyszna, chrupka, składniki świeże :) Makarony i sałatki tez niczego sobie, przyjazny klimat!

Dziękujemy, Angelika K

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli nie przepadasz za ciężką, ociekającą tłuszczem pizze to koniecznie zajrzyj do Pecorino! Jako wielki fan pizzy przejadłem jej w swoim życiu już "kilka" dobrych kilogramów, sprawdziłem wiele rodzajów w różnych pizzeriach Szczecina i nie tylko. Daję pizzerii Pecorino pierwsze miejsce na mojej liście i też z czystym sumieniem polecam ją każdemu Świetna, pachnąca, lekka dla żoładka. Zdecydowanie numero uno w Szczecinie!

1  Dziękujemy, soypablocuervo
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Pyszne pizze na cienkim cieście. Wokół jest wiele "pizzeri" ale w tej jest możliwość zjedzenia cienkiej pizzy, z dobrymi składnikami, nie ociekającej tłuszczem. Makarony bardzo dobre, ale bez szału. Polecam pójść i spróbować :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, saglogowska
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji panuje fajny klimat. Zamówiłem dania na wynos- ładnie zapakowanie i przede wszystkim smaczne. Na pewno jeszcze tu wrócę ze znajomymi.

Dziękujemy, bart_omiejm987
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Fajnie zrobione pizze i makarony. Chociaż bruscetta za drugim razem była taka sobie. Byłem 2 razy i za pierwszym razem na 6 tak za drugim na 4+. Generalnie godne polecenia choć s niedociągnięcia typu letnie piwo bo lodówka nie daje rady...

Dziękujemy, art2d

Pecorino Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pecorino Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!