“Słabo”

Atelier Japonskich Smakow MUGI
Nr 43 wśród 424 Restauracje (Szczecin)

Jedliśmy misoramen i gyoze. Niestety ramen był jałowy w smaku, słaby wywar. Jakby ktoś wody dolał by zwiększyć objętość.Makaron odważany wagą, i ten obrazek kiedy kucharz odejmuje dwie nitki, bo za dużo mu się nałożyło. Pierożki też nie zachwyciły.Dodam, że recenzję dodaje osoba, która kilka lat spędziła w Japonii.W kwestii dodatków do zupy- cienki plasterek karkówki(jeden) trochę oszczędne to....plus za marynowane jajko.

Dziękujemy, Ha I

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moi znajomi chodzą tutaj regularnie, dla mnie była to pierwszauerwsza wizyta i szczerze polecam, ramen był bardzo smaczny, makaron przygotowany al dente, do tego herbata zielona na zimno - idealny posiłek !

Dziękujemy, madzinxPL
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pierwszy raz i nie żałujemy! Wcześniej nigdy nie próbowaliśmy ramen i bardzo miła kelnerka pomogła nam z wyborem. Pyszne dania, duże porcje...brakuje tylko muzyki dla atmosfery japońskich smaków :) Wrócimy

Dziękujemy, aniuta_cz
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Było pysznie, jest ok. Obsługa bardzo fajna, lokal przyjemny, ale trochę smaku zabierają przy każdej wizycie i po ostatniej już nie mam ochoty wrócić, a szkoda, bo lubiłam to miejsce.

Dziękujemy, siladziewczyn
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnio z dziewczyną zamówiliśmy po ramenie bo akurat w ten dzień nie podawali sushi(?). Do obsługi nie mam zastrzeżeń, szybko nas obsłużono i równie szybko dostaliśmy nasze jedzenie. I niestety tutaj plusy się kończą - w moim miso jedynym wyczuwalnym smakiem była sól a wieprzowina i dodatki były po prostu bez smaku. Drugą potrawą i to o wiele gorszą była wersja z owocami morza. Krewetki były rozmiaru monety 1 groszowej, cukinia i marchewka bez smaku a sam wywar był gorszy od popularnych Vifonów z torebki. Może nie trafiliśmy z wyborem dań ale sądząc po ilości dobrych recenzji nie spodziewaliśmy się tak słabego poziomu kuchni.

Dziękujemy, Arek J

Atelier Japonskich Smakow MUGI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Atelier Japonskich Smakow MUGI? Podziel się wrażeniami!