“Ramen”

Atelier Japonskich Smakow MUGI
Nr 33 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny Ramen w baaaardzo przyzwoitej cenie (17 zł). Czas oczekiwania ok.10 minut. Co do samego lokalu to ciężko się wypowiedzieć bo wystrój jest dość ascetyczny i skierowany z pewnością do młodzieży, dodatkowo młodzież zainteresowanej manga i anime. Ja do takich osób nie należę, nie mniej lokal gorąco polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Wojciech G

Zrecenzowano 2 września 2018

MUGI to miejsce urokliwe. Doskonale przemyślane. Godne polecenia. Mały lokal z widoczną wystawką kulinarną - zupełnie niepotrzebne, skoro większość dań przygotowywanych jest na zapleczu. Jedzenie przepyszne, doskonałe, świetnie podane, z dbałością o detale kulturowe, których nie można wyłapać w obsłudze. Tu należałoby większą wagę przyłożyć na edukacji klientów. Niejednokrotnie widziałem ludzi, którzy nie radzili sobie z zamówieniem. Nie wiedzieli co do czego i z czym należy konsumować. Takie wsparcie powinno zmniejszyć liczbę zażenowanych sytuacją gości, pragnących egzotycznych doznań kulinarnych.

Sushi rewelacja, świeże i doskonale podane. Ramen, moim zdaniem przepyszny. Świetnie podany, zaskakująco syty. Warto zwrócić uwagę na ceny. Na pierwszy rzut oka dość wysokie, choć po głębszym zastanowieniu się, wcale tak nie jest. Poszczególne potrawy są na tyle duże, by móc wyjść najedzonym nawet po jednym daniu. To zmienia perspektywę oceny karty.

Kompozycja tego niewielkiego wnętrza w centrum miasta wraz z doskonałym jedzeniem pozwala poczuć się jak w Japonii. Jak tam jest? Nie wiem, nie byłem, ale chciałbym by było tak jak pokazuje to MUGI :-)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Konrad-dembczynski
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Odkryliśmy Mugi przy okazji poszukiwania Ramen w Szczecinie. Nie zawiedliśmy się! Do Mugi przychodzimy regularnie. Jesteśmy fanami również innych dań z menu. Porcje są duże i bardzo aromatyczne, makarony z sosami sezamowo pikantnymi należą do moich ulubionych. Przystawka w postaci pierożków gyoza z mięsem to świetny wybór! Dla fanów owoców morza polecam - ebi yakisoba makaron z krewetkami. Świetne zestawienie smaków, które jest równoważone trawą cytrynową! Do obiadu bezpłatnie oferowana jest woda lub zielona herbata w wersji na ciepło lub na zimno. Jednym słowem Mugi jest zdecydowanie godne polecenia.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mega dobry ramen, obsługa bardzo miła, lody z zielonej herbaty, oraz imbirowe tym bardziej w lato świetne, zielona herbata to nieodłączny element w mugi ^^ tempura, makarony też świetne, porcje duże

Dziękujemy, Patryk C
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszny ramen ze świeżych i bardzo aromatycznych składników. Czuć pasję do gotowania oraz miłość właścicieli do japońskiej kuchni.

Dziękujemy, AdaS936

Atelier Japonskich Smakow MUGI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Atelier Japonskich Smakow MUGI? Podziel się wrażeniami!