Szczecin

“Pyszne jedzenie w oldschoolowym klimacie”
Restauracja Lotus — recenzja

Restauracja Lotus
Nr 148 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 3 września 2019

Najlepsza kaczka jaką jadłam. Próbowałam kilku dań i wszystkie były bardzo dobre.
Wystrój jest dość.. zjawiskowy. :)

Dziękujemy, quitegoodgirl

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sam lokal nie robi dobrego wrażenia, ale jedzenie!!! Kaczka w rewelacyjnym sosie... chrupiąca, mięciutka! Krewetki.... Spróbowałam też wołowinki w dwóch odsłonach!!!Na pewno w czasie kolejnego pobytu w Szczecinie odwiedzę to miejsce!Do tego jest to jedzenie na każďą kieszeń!

Dziękujemy, Maria Danuta K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Przepyszne! Wszystko. Wystrój nie za ciekawy ale nie o to chodzi. Jestem zakochana! Kazdemu polecam!

Dziękujemy, Sirisirim
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój wnętrza jak z poprzedniej epoki, wchodzisz i przenosisz się gdzieś do jakieś chińskiej dzielnicy. Jedzenie pyszne, kaczka, krewetki i zupa wonton idealne, w punkt. Napewno wrócę. Polecam

1  Dziękujemy, atomic242
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja prowadzona od 22 lat przez Chińczyka i jego żonę. Wystrój trąci myszką i nie robi pozytywnego wrażenia, ale poczekajcie tylko aż wasze zamówienie wjedzie na stół.
Czy krewetki czy kaczka czy wołowina, wszystko pyszne, idealnie w punkt przyrządzone, delikatne, pełne smaku. Warzywa na ciepło nie rozmemłane, tylko chrupiące, stanowią pyszny dodatek.
Nie wiem jak to się stało, ze dopiero teraz tu zawitałem, ale na pewno będę odwiedzał częściej.

Dziękujemy, Paweł O

Restauracja Lotus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lotus? Podziel się wrażeniami!