“Omijać z daleka!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria O.K.
Nr 211 wśród 352 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Fatalny lokal... Przez ostatni rok tam nie byłem, ponieważ się zraziłem złą obsługą i baaardzo długim oczekiwaniem na posiłek. Dziś dałem mu drugą szansę i... niestety - katastrofa. Kelnerka przejechała po stoliku mokrą ścierą i tyle ją widziałem. Po ok. 20 minutach oczekiwania opuściłem ten "lokal". Nikt nawet nie zwrócił uwagi na ten fakt, a ja boję się pomyśleć ile musiałbym czekać na posiłek.

Dziękujemy, Krzysztof E

Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Fatalne, dania słabo doprawione, mięso i dodatki chyba trochę zbyt długo przechowywane. Obsługa biega i biega a klienci czekają ;) Dojazd problematyczny. Tak trochę jakby czas zatrzymał się na początku lat 90-ch Lepiej udać się gdzieś indziej

Dziękujemy, Lew G
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przy niedzielnym lenistwie zamówiliśmy wspaniały obiad, wołowinkę z surówką i ziemniaczkami - przepyszne, palce lizać, zupa pomidorowa z mozzarella wyśmienita. Polecam, polecam ...

Dziękujemy, Spudlow
Zrecenzowano 16 lutego 2017

Jadałam tam kilkakrotnie i było w miarę ok.Ale nie tym razem .Dania były lekko ciepłe i raczej nie dzisiejsze (kaczka ,karkówka)Porcje mam wrażenie że jakby mniejsze.Kiedyś nie mieściłam wszystkiego , a teraz był lekki niedosyt.Może dlatego ,że skóra kaczki była gumowa zamiast chrupiąca.W toaletach już od dwóch wizyt jest zimno i nawet woda w kranie jest chłodna.Obsługa srednia ale do przezycia.Kiedyś to była naprawdę fajna restauracja....

2  Dziękujemy, gosiaklos
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest poprawne jak na szybki popołudniowy obiad. Przyzwoite makarony, dobre zupy. Ostatnio zamówione Danie Dnia - ryba w papilocie z warzywami pływała w tłuszczu :(. Mimo to pewnie wrócę na szybkie "co nieco".

Dziękujemy, Katarzyna D

Pizzeria O.K. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria O.K.? Podziel się wrażeniami!