Szczecin

“LOKAL”
Ladoga — recenzja

Ladoga
Nr 199 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Rosyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo przyjazny okręt :) Znakomite jedzenie i młoda sympatyczna obsługa, miejsce na rodzinny wypad oraz na imprezę. Górny pokład to widok wałów chrobrego. Tak gorąco ale na dole klimatyzacja i jest sympatycznie. Polecam ten lokal każdemu.

Dziękujemy, Fame Production A

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja. Wizyta na statku to ciekawy sposób na randkę. Trzeba nastawić się na tłumy ludzi. Ceny są dość wygórowane i długo się czeka. Na drinka czekaliśmy 20 minut a na dwa filety z frytkami ponad godzinę. Plus za smak, ryba była soczysta i dobrze doprawiona. Świetne widoki na miasto rekompensują wiele niedogodności. Polecam, jeżeli szukacie wyjątkowego miejsca ze świetnymi widokami.

Dziękujemy, renatasz9
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunek jakości do cen pozostawia wiele do życzenia. Kawa, którą zamówiliśmy została podana niezbyt ciepła i w dodatku była niedobra. Zamowiona zupa rybna, nie miała nic wspólnego z rybami. Pływało w niej trochę łososia i nic po za tym. Siedząc na tarasie od strony łasztowni niestety było bardzo głośno przez przejeżdzające bez ograniczeń pojazdy. Niestety nie mogę polecić tego miejsca.

1  Dziękujemy, Scarlett890
Zrecenzowano 18 maja 2019

kompletne dno!!!!! atmosfera i czystość pozostawiają bardzo bardzo bardzo wiele do życzenia! Dramat tam przebywać bo tylko się człowiek umęczy. Obsługa również tragiczna a dania beznadziejnie podane i na maksa zimne!!!! Kierowniczka na dodatek niemiłe babsko i w dodatku chamska na maksa!
ŻENADA i nigdy więcej takiego koszmaru!

Dziękujemy, podrozniczkawnerwion
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

Na 10 rocznicę byłem z żoną w Ładodze i bardzo miło to wspominam zarówno pod kątem zarówno pobytu jak i kulinariów. Na 15 rocznicę pomyśleliśmy z żoną "może to powtórzymy" i niestety spotkało nas ogromne rozczarowanie. Brak obrusów, byliśmy w sali "tawerna" bo główna sala była zamknięta z niewiadomych przyczyn. Nie podano serwetek a na żadnym stoliku ich nie było, do zupy nie podano soli ani pieprzu a co gorsza nie podano soli do polędwicy wołowej. Przy zamówieniu polędwicy wołowej za 65 zł gdzie trzeba było zakupić osobno surówki i ziemniaki pieczone i która była bez żadnego sosu nie zapytano o stopień jej wysmażenia po czym przyniesiono polędwice mocno wysmażoną. Już byłem na granicy by im ją oddać (znaleźli by się tacy co by tak zrobili. Jedzenie bardzo średnie a stosunek jakości do ceny tragiczny. Ale największą żenadą była obsługa, ale nie Pani która nas obsługiwała (ona była względnie ok) ale jakaś inna Pani która kompletnie nie wyglądała jak kelnerka ale wchodziła za bar jak pracownik lub właściciel, puszczała muzykę z laptopa i ciągle rozmawiała z jakimś mężczyzną i dzieckiem grającym na komórce obok przy czym kręciła się po całej sali. Byliśmy jedynymi gośćmi przez nasz cały pobyt (jakieś 90 minut) i strasznie się to rzucało negatywnie w oczy bo wyglądało to jak znudzona pustkami Pani z obsługi do której przychodzi mąż z dzieckiem bo tak wieje w jej pracy nudą że z braku innego zajęcia chcą z nią posiedzieć i skorzystać z darmowej kawy z ciastkiem, a że w pracy pozwalają to czemu nie - a w tym wszystkim obok my - jedyni goście na sali, którzy myśleli że odwiedzają restauracje z klasą. Przykro to mówić ale Ładoga poszła niestety na dno.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Arkadiusz W

Ladoga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ladoga? Podziel się wrażeniami!