Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Polecamy z czystym sumieniem!! Spędziliśmy w tym miejscu wspaniały weekend. Apartament elegancki, gustowny, bardzo czysty. Kontakt z właścicielami bez najmniejszych zarzutów, są bardzo mili i pomocni. Jeżeli zawitamy ponownie do Trójmiasta, to na pewno skorzystamy z usług Apartaments Factory. Pobyt w takim miejscu to czysta przyjemność. I jeszcze ta wanna w pokoju... :)

Dziękujemy, Martyna G
Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polozenie apartamentu w samym sercu Sopotu pozwolilo mi na oszczednosc czasu: wszedzie blisko; kilka minut spacerkiem nad morze! Przyjechalam sluzbowo i po swoich spotkaniach biznesowych moglam zrelaksowac sie w przytulnym i wyszukanym wnetrzu apartamentu; Podobał mi sie kazdy szczegol! Cieplutko, czysto, a standardy obslugi na najwyzszym poziomie: bardzo sympatyczna Obsluga! Goraco polecam! Ja bez watpienia wroce ponownie!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Gordina
Zrecenzowano: 24 marca 2019

Piękny nowoczesny ale stylowy apartament.Bardzo czysto i wszelkie możliwe udogodnienia. Super lokalizacja - samo centrum Sopotu ale spokojna okolica no i blisko morza!!! Bardzo miła i pomocna obsługa. Gorąco polecam

Dziękujemy, apartament13
Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny pobyt w Sopocie , tylko w tym
Apartamencie . Na pewno przy kolejnych odwiedzinach tego miasta zatrzymamy się w tym samym miejscu . Zadbany i wyposażony we wszystko co niezbędne , tak piękny ze chciałoby się w nim zamieszkać :) polecam

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulny i nowoczesny apartament w centrum Sopotu, blisko plaży a jednocześnie z dala od zgiełku. Przemiła obsługa, na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Gorąco polecamy, będziemy wracać !

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Magdalena C