“Najlepsze miejsce na śniadanie w Sopocie”
Caly Gawel — recenzja

Caly Gawel
Nr 32 wśród 296 Restauracje (Sopot)

W okolicach godz. 11 ciężko było znaleźć fajną knajpkę na śniadanie, na szczęście trafiłam do Całego Gawła i do był strzał w 10. Nawet czas oczekiwania (kelnerka poinformowała, że będzie to ok. 40 minut, w rzeczywistości jedzenie dotarło do nas wcześniej) nas nie zraził i była to dobra decyzja. Pyszne kakao i pięknie podane śniadanie, bardzo fajna i przede wszystkim pomocna obsługa, a także piękny wystrój sprawiły, że na pewno jeszcze tam wrócę podczas pobytu w Trójmieście.

Dziękujemy, katana_figura

Pisze z opóźnieniem, ponieważ myślałem, ze może nie powinnienem takich rzeczy publikowac. Jednak chodząc do innych restauracji w Sopocie jak i do tej kilkukrotnie stwierdziłem, ze chyba trzeba o tym wspomnieć. Bylem na rodzinnym obiedzie. Jedzenie naprawdę smaczne, zreszta jak zawsze. Jednak zle wrażenie wywarl na nas kelner, ciemne wlosy o imieniu Szymon z tego co pamietam. Wszystko niby wporzadku, jednak odnioslem wrazenie, że byly inne stoliki ktore bardziej go interesowaly. Na nasze pytania odpowiadal, ze tak powiem, od niechcenia zeby tylko zebrac zamowienia i odejsc. To jestem w stanie przezyc ale ewidente teksty i rzucanie oczkiem w strone mojej mamy czy siostry to juz za duzo (przy stoliku siedza tez inne osoby ;) ). Jest to naprawde niekulturalne i kelner powinnien natychmiastowo zaprzestac robienia tego bo jest to nie na miejscu i niech zostawi sobie to na wieczoru panieńskie . Wrocimy napewno ale raczej bedziemy unikac tego kelnera.

Pozdrawiamy i do nastepnego

Dziękujemy, 165damianz

Pyszne śniadanie, bogate, świeże, delikatne jajka, przemiła obsługa i rewelacyjne kakao ! Miejsce na prawdę klimatyczne

Dziękujemy, 104marysiaw

Najlepsze śniadania, lunche, najlepsza obsługa, cudowny wystrój, atmosfera! Zawsze odwiedzamy to miejsce będąc w Sopocie i nigdy się nie zawiedliśmy! ❤️

Dziękujemy, Michalina S
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu pierwszy raz, ale na pewno wrócimy.Jedzenie przemyślane,pomysłowe kombinacje składników i przesycone smakiem.Szef na miejscu spokojnie(profesjonalnie) obserwujący pracę lokalu dodawał otuchy gościom :)Super śniadaniowa opcja wegańska w formie jaglanki na mleku kokosowym ^^ Pani Ola(nasza kelnerka)kompetentna,rezolutna,uśmiechnięta i mega sympatyczna osóbka sprawiła że wizyty w Całym Gawle będą naszym stałym rytuałem podczas kolejnych wizyt w Sopocie.Polecam z całego serca klimatyczny lokal z super:klimatem,obsługą i jedzeniem ! :D

Dziękujemy, Jan V

Caly Gawel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Caly Gawel? Podziel się wrażeniami!