“Zachwycona rodzinka na wybitnym śniadanku”
Caly Gawel — recenzja

Caly Gawel
Nr 31 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu pierwszy raz, ale na pewno wrócimy.Jedzenie przemyślane,pomysłowe kombinacje składników i przesycone smakiem.Szef na miejscu spokojnie(profesjonalnie) obserwujący pracę lokalu dodawał otuchy gościom :)Super śniadaniowa opcja wegańska w formie jaglanki na mleku kokosowym ^^ Pani Ola(nasza kelnerka)kompetentna,rezolutna,uśmiechnięta i mega sympatyczna osóbka sprawiła że wizyty w Całym Gawle będą naszym stałym rytuałem podczas kolejnych wizyt w Sopocie.Polecam z całego serca klimatyczny lokal z super:klimatem,obsługą i jedzeniem ! :D

Dziękujemy, Jan V

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedznie pyszne, obsługa wzorcowa, menu bogate, porcje ogromne. Jedznie smaczne. Miejsce bliskie dworca. Serdecznie polecam.zawsze chętnie wracam ☺️

Dziękujemy, JustynuchaD
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obsługa in plus
Jedzenie in plus
Klimat in plus.
Wszystko było ok, szybko, smacznie i do syta, polecam.

Dziękujemy, Zuza Ł
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Miejsce bardzo przereklamowane, obsługa zabiegana i raczej zainteresowana klientami zagranicznymi. Na śniadanie, którego najbardziej czasochłonnym w przygotowaniu elementem były jajka sadzone, czekaliśmy 45 minut. Goście ze stolików obok, których zamówienie zostało przyjęte po naszym otrzymali te same dania zdecydowanie wcześniej niż my. Według obsługi nie można też już z zamówienia zrezygnować, ponieważ "jest w trakcie przygotowania", była to również ich jedyna reakcja. Samo jedzenie w porządku, ale bez rewelacji, zamówiony sernik nadal był zamrożony w środku. Niestety, na Całego Gawła nie warto tracić czasu.

Dziękujemy, annzaporowska
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem gdy odwiedzamy Sopot przychodzimy tu na śniadanie i jeszcze ani razu się nie zawiedliśmy. Duży wybór, świetne jedzenie i przepyszna kawa. Obsługa miła i pomimo natłoku ludzi, szybko obsługuje stoliki.
Zdecydowanie miejsce godne polecenia na śniadania.

Dziękujemy, 87kimmyz

Caly Gawel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Caly Gawel? Podziel się wrażeniami!