“Polecam”
Tesoro Express — recenzja

Tesoro Express
Zamów online
Nr 111 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 9 września 2019

Świetna pizza na cienkim cieście, rozsądny czas oczekiwania na realizację zamówienia, ceny (jak na mój gust) odrobinę za wysokie. Zdziwiło mnie trochę zaserwowanie pizzy na papierowym talerzu, choć w żaden sposób nie wpłynęło to na konsumpcję :)

Zabrakło mi jedynie wyboru mięs, w tym mojego ulubionego kurczaka - jednak po krótkiej lekturze na temat włoskiej pizzy doskonale rozumiem, że wrzucenie kurczaka na klasyczna włoską pizze jest co do zasady niedopuszczalne. Sympatyczna obsługa, możliwość płatności kartą. Polecam.

Dziękujemy, Karol312

Zrecenzowano 9 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Super obsługa, fantastyczne drinki smaczne jedzenie. Polecam wszystkim spacerującym po Monciaku.
Naprawdę warto.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Bardzo smaczna Pizza w klimatycznym miejscu. Chcieliśmy ze znajomymi coś szybko zjeść w drodze i to był strzał w dziesiątkę! Rozsądne ceny i sympatyczna obsługa. Duży wybór, możliwość kupienia Pizzy na kawałki, Włoska atmosfera.
Śpiewający i tańczący Pizzermani - super!
Jeden kawałek był trochę mniejszy niż inne więc dostaliśmy gratis - taki mały gest, a zapada w pamięci na długo.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, aemanna173
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Znamy i cenimy tę restaurację od wielu lat, szczególnie tę na ul. Polnej. Zawsze pierwsza klasa. Często zamawiamy z dostawą i do tej pory było nieżle. Dzisiaj - żenada! Po półtorej godzinie czekania pani obiecała, że "za chwilkę wyjeżdża". Pół godziny później inna pani przyznała, że jeszcze nie wyjechała i "powinna być" za pół godziny. Czyli ta pierwsza kłamała. Pizza po przyjeździe była letnia i miała konsystencję lejącej się przez rękę mokrej ścierki. Smak najgorszej pizzy, jaką jedliśmy od lat. Miał być dodatkowy sos - nie było. Co się stało z tą, skądinąd, świetną firmą?! Mamy nadzieję, że to przejściowe. Ale dla pewności powstrzymamy się jakiś czas od zamówień.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ZiutkaP
Zrecenzowano 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza faktycznie dobra, szybko przygotowane, kruche ciasto. Cena taka sobie. Niestety podawane to wszystko na papierowych trackach, dobrze że sztuce nie były z plastiku. Brak obsługi kelnerskiej. Ogródek tylko taki aby był z bujający się stolik. Jedyne co mogę polecić to zamówienie do domu lub na wynos bo lokal pomimo włoskiego klimatu nawet jest telewizor z włoskimi programami nie buduje miłej atmosfery.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Michał S

Tesoro Express — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tesoro Express? Podziel się wrażeniami!