“Orgazm dla podniebienia ”
Tu'gether - Restauracja — recenzja - ZAMKNIĘTE

Tu'gether - Restauracja
Opis: A recently open restaurant with a modern, european cusine. We offer seasonal meals in a short, resolute menu- try uniqe and very satisfying lunch offer of 3 dishes (Tu'Lunch) available whole week 12:00-18:00. Comfortable, loft interior and casual atmosphere. Tu'gether! #tastebetter
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno, wielkie WOW! Dawno nie jadłam tak pysznego dania - dorsz z truflą to istna poezja! Przyjemna, luźna atmosfera i miła obsługa to dodatkowe plusy. Baaaaardzo polecam! Nie moge sie doczekać powrotu do Sopotu :)

Dziękujemy, Aleksandra M

Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Witam odwiedziłem tą restauracje w poniedziałek wieczorem. Trchę się zlękłem ponieważ nie było ludzi, jednak wiedziony pozytywnymi recenzjami zaryzykowałem wizytę. Zamówiłem Śledzia z selerem w musie jabłkowym warto zaznaczyć iż nie jestem fanem selera. Powiem wam jednak że danie zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie :) i jestem w stanie je każdemu polecić.

Dziękujemy, Sebastian N
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Lunche bardzo smaczne. Porcje adekwatne do ceny. Cena/jakos bezapelacyjny hit. Bukiety smakowe i metody przyrzadzanych dan jak w dobrej 5* restauracji.
W Tu' zawsze znajdzie sie cos smacznego. Polecam z czystym sumieniem.

1  Dziękujemy, mieszko2005
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qnigan, Manager, Tu'gether - RestauracjaOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2018

Dziękujemy bardzo jesteśmy dla WAS ;)

Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Restauracyjka o dość obskurnym wyglądzie, niedogrzana, z lepiącym się stołem (kelner twierdził, że to wina lakieru do drewna...), odrapanymi krzesłami. Jedna ściana pokryta fantastyczną dekoracją - żywym mchem - robi bardzo dobre wrażenie. Toaleta powinna być sprzątana znacznie częściej. Zamówiliśmy rosół - był bardzo dobry, choć dodanie zielonej oliwy zupełnie niepotrzebne. Zresztą zielona oliwa pojawiała się też w innych daniach. Pierogi z mięsem muflona wyraziste, dobrze doprawione, ładnie podane. Dorsz z puree ziemniaczanym, zielonym groszkiem, listami szpinaku - trochę zbyt słony, mało ciekawy w smaku i dodatkach. Kelner - bardzo miły i kompetentny, ale ubrany w wymięty podkoszulek - nie zrobił najlepszego wrażenia. Może to był zamierzony image, ale w tym zawodzie tradycyjna estetyka jest bardzo istotna.

5  Dziękujemy, eolszewska
Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszne, minimalistyczne jedzonko w dobrej cenie. Opłaca sie brać lunche dnia. Polecam!:)

1  Dziękujemy, Elżbieta B

Dziękujemy bardzo za recenzje ;)

Tu'gether - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych