“Przytulne miejsce”
U Przyjaciół — recenzja

U Przyjaciół
Nr 118 wśród 253 Restauracje (Sopot)
Opis: Restauracja U Przyjaciół - idealne miejsce na rodzinne obiady, biesiady z przyjaciółmi, kameralne przyjęcia weselne, rocznice , imprezy firmowe czy spotkania biznesowe. Specjalizujemy się w kuchni polskiej- sięgamy do zapomnianych przepisów naszych babć i dodajemy nutkę współczesności. W naszym menu znajdziecie Państwo między innymi dziczyznę, gęsinę, dania z królika, ryby, wyśmienite przekąski oraz zupy roztaczające aromat polskich ziół. Nasza kuchnia bazuje na świeżych regionalnych produktach. Kelnerzy- zawsze uśmiechnięci i służący radą- dbają o wyjątkową atmosferę podczas Państwa wizyty w naszych progach.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Wybraliśmy się z rodzinką. Miła atmosfera przytulny wystrój jedzenie dobre Bardzo mila obsługa. Ceny średniej klasy...

1  Dziękujemy, Beata B

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z zewnątrz zaskoczyło nas wspaniałym wystrojem zarówno z ogródka,z patio czy w wewnątrz. Obsługa przesympatyczna. Jedzenie bardzo smaczne podane z gustem. Dziękujemy.

Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano 27 maja 2017

Nie doradzam tę restaurację i nie będę doradzac nikomu kto przyjedzie tego sezonu do Sopotu. Główna przyczyna w tym, że zaczynają "wypędzać" w 20.00. kelnerzy patrzą na ciebie jak na wroga. Nie ważnie, zapłaciłeś 100 czy 200 złotych. mieszkam w Sopocie i nigdzie takiego stosunku nie spotykałam. Jeśli restauracja pracuje przed pewny czas, to należy to wskazać, chociaż na drzwiach i na stronie internetowej wskazano że GODZINY OTWARCIA od poniedziałku do niedzieli:
od 12 : 00 do ...
P.s.rocznica wesela jest zepsuta......

14  Dziękujemy, LenaTara
Zrecenzowano 20 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre- domowe, ale nowoczesne i ładnie podane. Miła i sympatyczna obsługa. Ceny przystępne. Lokalizacja idealna- w drodze na plażę, a jednocześnie na uboczu. W letnie dni polecam zajęcie miejsca w ogródku z tyłu lokalu gdzie można znaleźć cień. Polecam, ja na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Aleksandra T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta S, Manager , U PrzyjaciółOdpowiedź udzielona 21 maja 2017

Smacznie dziękujemy i zapraszamy.

Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal, ciekawie urządzony, elegancki wystrój ! Atmosfera domowa :-) są tez stoliki na zewnątrz i parasole.
Jedzenie smacznie nic dodać nic ująć, ceny do przyjęcia .

Dziękujemy, Robert B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta S, Manager , U PrzyjaciółOdpowiedź udzielona 22 maja 2017

Dziękujemy i smacznie zapraszamy.

U Przyjaciół — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Przyjaciół? Podziel się wrażeniami!