“Świetny klimat”
Fidel — recenzja

Fidel
Nr 64 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Fidel to miejsce usytuowane w samym sercu sopockiego kurortu. Rum bar, w którym spotkasz ponad 100 rodzajów rumu, a koktajle smakują jak niebo. Restauracja, która ugości Cię niespotykana kuchnią okolic morza karaibskiego. Atmosfera, która sprawi, że twoje serce zabije w kubańskich rytmach.
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze wydawało mi się że jest to miejsce na wieczorne spotkania, ale okazuje się że.mozna zjeść świetnie i to rodzinnie :) pyszne jedzenie, miła obsługa, i szczególne pozdrowienia dla barmana który pomoże w każdej sytuacji. Wybór drinków na wysokim poziomie, cenowo bardzo przystępnie. Warto sprawdzić!

Dziękujemy, 571sebastiano

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzinką i nie żałujemy
Dobre jedzenie, duży wybór alko i miła obsługa
Na szczęście turyści już uciekają wiec znowu Fidel będzie często przez nas odwiedzany

Dziękujemy, piotrn1910
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży ruch , nikomu się nie spieszy, siedzimy dosyć blisko baru na którym leży moje danie, pani kelnerka rozmawia sobie z obsługa , klientami , jednemu nawet opowiada co jest na talerzu na który czekam , po 15 min dostaje mojego burgera, już zimny, zwracam uwagę i proszę o nowe danie, po 5 min dostaje to samo tylko podgrzane , jak to bywa z bułka z burgera już jest kamieniem, po zwróceniu uwagi ze to miało być nowe danie a nie odgrzane cisza... przy płaceniu pani pyta czy odliczyć burgera... ja mówię ze tak bo go nie dostałem i otrzymuje informacje „ to Pan odmówił „ no super idę do was żeby jeść odgrzanego burgera...

Byłem tam wiele razy , taka sytuacja zdążyła się pierwszy raz ale po tym jak mnie potraktowano nie prędko wrócę, jest dużo knajp w Sopocie gdzie klienta traktują fair!

Nie polecam

Dziękujemy, 563krzysztofa
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było smaczne, obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, małym minusem było to, ze na deser chcieliśmy zjeść sernik i już kolejny raz nie był dostępny :(

Dziękujemy, karolak524
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znalazłam się tu przypadkowo, ale jedzenie i drineczki super. Polecam ją, jadłam czarne tagliatelle z krewetkami i smakowało bardzo :D

Dziękujemy, 54karolinach

Fidel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fidel? Podziel się wrażeniami!