“Najlepsza restauracja i świetna obsługa!”
White Marlin — recenzja

White Marlin
Nr 45 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Wyjątkowa położona przy sopockiej plaży RESTAURACJA, BISTRO oraz BEACH BAR. Nieważne, czy jesteś turystą wypoczywającym nad morzem, czy mieszkańcem Trójmiasta pędzącym do pracy, w White Marlin każdemu podnosi się hormon szczęścia. Smacznie, ciepło, wygodnie, wyjątkowo… Jasne, przytulne wnętrza zachęcają do spędzenia w niej czasu z przyjacielem lub rodziną, podczas wesela, chrzcin, komunii, urodzin czy imprez firmowych. Zachęcamy do delektowania się posiłkiem i niezapomnianym widokiem sopockiej plaży.
Zrecenzowano 10 września 2019

Przepyszne jedzenie, wysokiej jakosci produkty, najlepsza ryba w całym trójmieście, porcje idealnie dobrane z pewnoscia nikt nie wyjdzie głodny. Deser obłędny- tort Pavlova przypomina smak dzieciństwa. Obsługa bardzo profesjonalna i uprzejma, która doradzi w wyborze dań. Lokalizacja restauracji na samej plaży czyni to miejsce wyjątkowym, a widok na morze sprawia, że chce się tam zostać. Polecam z całego serca !

Dziękujemy, vska9

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno wystrój restauracji, jak i podawane dania reprezentują wysoką jakość, czego jednak nie można powiedzieć o obsłudze. Do White Marlin wybraliśmy się z narzeczoną już nie pierwszy raz na słynną bezę i kawę. Pomimo wielu wolnych stolików Pani kierownik sali nie wpuściła nas i stwierdziła, że w restauracji panuje zasada, zgodnie z którą klienci restauracji deser jadają po obiedzie i w przypadku, gdy mają ochotę tylko na deser, może odmówić im wejścia na salę. Dzisiejsza sytuacja to drugi raz, kiedy obojętna na klientów i naprawdę niesympatyczna kierownik sali potraktowała nas lekceważąco. To, że klient mówi obsłudze, że ma ochotę na kawę i ciasto, nie oznacza, że nie zamówi nic innego. Jednak my nie otrzymaliśmy ani szansy na zapoznanie się z kartą, ani tym bardziej słowa przepraszam, nie wspominając o życzliwym powitaniu. Segregacja klientów na podstawie kryterium zamawianych dań to absurd i mamy nadzieję, że to indywidualny przejaw braku profesjonalizmu, a nie odgórna polityka White Marlin - gdyż przy innej obsłudze jedliśmy już desery w sali restauracyjnej (które de facto są droższe niż w bistro obok). Wiemy też z doświadczenia, że są tam również uprzejmi i pomocni kelnerzy. Bezę bardzo polecamy, Pani kierownik sali - zdecydowanie nie. Życzę, żeby Pani też została kiedyś potraktowana w tak lekceważący sposób jak my.

Dziękujemy, premesz
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Sopocie; dobra kuchnia, miła obsługa; ładny wystrój zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Widok na morze.
Restauracja praktycznie położona na plaży.
Jedliśmy okonia morskiego; do tego portugalskie Verde - polecam.

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne wnętrze, idealny klimat, rewelacyjna obsługa. Nie ma się do czego doczepic. Polecam z całego serca, warto tutaj zajrzeć będąc w Sopocie.

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie ( zarówno ryby i owoce morza, ale również desery! ), ładny widok na morze i plaże.
Mało takich lokali w PL!
Warto spróbować tort bezowy!

Dziękujemy, SAWORLD

White Marlin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w White Marlin? Podziel się wrażeniami!