“Kolacja z rodziną”
White Marlin — recenzja

White Marlin
Nr 33 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Opis: Wyjątkowa położona przy sopockiej plaży RESTAURACJA, BISTRO oraz BEACH BAR. Nieważne, czy jesteś turystą wypoczywającym nad morzem, czy mieszkańcem Trójmiasta pędzącym do pracy, w White Marlin każdemu podnosi się hormon szczęścia. Smacznie, ciepło, wygodnie, wyjątkowo… Jasne, przytulne wnętrza zachęcają do spędzenia w niej czasu z przyjacielem lub rodziną, podczas wesela, chrzcin, komunii, urodzin czy imprez firmowych. Zachęcamy do delektowania się posiłkiem i niezapomnianym widokiem sopockiej plaży.
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Sopocie; dobra kuchnia, miła obsługa; ładny wystrój zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Widok na morze.
Restauracja praktycznie położona na plaży.
Jedliśmy okonia morskiego; do tego portugalskie Verde - polecam.

Dziękujemy, 216mariuszg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: touchtheskynow, Kierownik, White MarlinOdpowiedź udzielona 3 listopada 2019

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne wnętrze, idealny klimat, rewelacyjna obsługa. Nie ma się do czego doczepic. Polecam z całego serca, warto tutaj zajrzeć będąc w Sopocie.

Dziękujemy, Aleksandra P

Bardzo dziękujemy za taką opinię! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie ( zarówno ryby i owoce morza, ale również desery! ), ładny widok na morze i plaże.
Mało takich lokali w PL!
Warto spróbować tort bezowy!

Dziękujemy, SAWORLD

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa z klasa przystawki bardzo smaczne wysoki poziom obsługi
w tle leci fajna muzyka
polecam na obserwacje morza oraz popijanie szampana

Dziękujemy, 546mateuszz

Bardzo dziękujemy! Polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylam w White Merlin ze znajomym.miejsce samo w sobie bardzo urokliwe, wnętrze restauracji przytulne, takie rodzinne. Ogromny plus za przestrzeń na dworze. Kelnerzy bardzo mili, natomiast jezeli mam sie do czegos przyczepić to do Pan które stoja na wejściu, zajmuja sie przyjmowaniem rezerwacji. Sprawiają wrazenie jakby za kare tam były i z laska podeszły do mnie i mojego znajomego.
Do tego nie jestem przyzwyczajona stad czuje rozczarowanie, bo wszystko było super poza tym wlasnie zachowaniem na wejściu.

Dziękujemy, natlys96

Dziękujemy za opinię! Cały czas pracujemy nad tym aby serwis był u nas na najwyższym poziomie! Mam nadzieję, że po następnej wizycie już wszystko będzie SUPER :)

White Marlin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w White Marlin? Podziel się wrażeniami!