“Piękne miejsce na plaży”
White Marlin — recenzja

White Marlin
Nr 42 wśród 290 Restauracje (Sopot)
Opis: Wyjątkowa położona przy sopockiej plaży RESTAURACJA, BISTRO oraz BEACH BAR. Nieważne, czy jesteś turystą wypoczywającym nad morzem, czy mieszkańcem Trójmiasta pędzącym do pracy, w White Marlin każdemu podnosi się hormon szczęścia. Smacznie, ciepło, wygodnie, wyjątkowo… Jasne, przytulne wnętrza zachęcają do spędzenia w niej czasu z przyjacielem lub rodziną, podczas wesela, chrzcin, komunii, urodzin czy imprez firmowych. Zachęcamy do delektowania się posiłkiem i niezapomnianym widokiem sopockiej plaży.
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie położona restauracja z widokiem na plaże i morze. Jedzenie wyśmienite, choć nie tanie. Obsługa wzorowa. Polecam - punkt obowiązkowy w Sopocie!!!

1  Dziękujemy, B-Reisende

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kuchnia w pięknej lokalizacji.
WHITE Marlin to jedna z najlepszych restauracji w Sopocie i bajecznym widokiem na morze.
Kocham to miejsce za klimat i atmosferę plażowego klubu.
Polecam każdemu ❤️

Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne ale co chwile zmieniają „przepisy” kiedy można zjeść śniadanie z karty a kiedy nie . Wolne stoliki 50% ale nie można zjeść śniadania PORAŻKA

1  Dziękujemy, 458piotrm
Zrecenzowano 26 maja 2019

W Dniu Matki zaprosiłam moje dzieci na śniadanie do White Marlin. Chcieliśmy miło rozpocząć dzień. Cena 45 zł za osobę.
Korzystaliśmy z baru. I to był wielki błąd. Trzy rodzaje sałaty wyłożone do spożycia dla gości >>>zwiędnięte, stare, wygląd straszny. Podeszliśmy do pojemnika z jajecznicą i kiełbaskami. Kiełbaski dopiero jakby ktoś wyjął z opakowania i ułożył obok pojemnika z jajecznicą. Były też kiełbaski cieniutkie, pieczone ale chyba wczoraj bo były twarde i zimne. Obok pojemnika z jajecznicą był wyłożony szczypiorek...wczoraj prawdopodobnie pokrojony, zwiędnięty. Nikt nie smażył omletów ani naleśników.
Moje śniadanie wyglądało tak: jajecznica, bardzo dobry chleb z masłem. Zapłaciłam 135zł, i wyszliśmy tak jakby ktoś nas oszukał.
Nigdy więcej.

Dziękujemy, ElizaK486
Zrecenzowano 21 maja 2019

Restauracja położona pomiędzy deptakiem a plażą miejską. Raczej warto zarezerwować wcześniej miejsce. My byliśmy większą grupą na pierwszym piętrze. Widok na Zatokę fajny. Wystrój restauracji też z gustem. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jedzenie pyszne. WC troszkę za mało. W przypadku większej ilości gości trzeba chwilę poczekać. Trochę słabo działała klimatyzacja (jeśli była). Był maj więc nie był to problem. Kiedyś tu jeszcze wpadnę.

Dziękujemy, JurekMa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: touchtheskynow, Kierownik, White MarlinOdpowiedź udzielona 22 maja 2019

Dziękujemy za miłe słowo i zapraszamy do nas zdecydowanie częściej.

White Marlin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w White Marlin? Podziel się wrażeniami!