“Polecam”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 12 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.

Jedzenie pyszne, wspaniała obsługa.
Dodatkowo pomimo dużej ilości gości szybko otrzymaliśmy swoje zamówienia.
Polecam i z pewnością tam wrócę.

Dziękujemy, martaszewczyk

Bardzo dobre żeberka, może trochę za słodkie. Miękkie, idealnie odchodzące od kości. Polecam - porcja bardzo duża.

Dziękujemy, Krzysztof D

Pod koniec wakacji szybka wizyta sprawdzająca. Tym razem dla spróbowania wybrałem inne danie na obiad - no i też było pysznie :) Ogólnie patrząc to poziom jest zachowany i oby tak dalej. Znajomym też smakowało. Polecam.

Dziękujemy, daneeek84

Fajne miejsce, duże porcje przystępne ceny. Kolacja do syta dla 4 osób z alkoholem 250zl. Bedziemy wracać i polecać. Bardzo dobre piwo śliwkowe.

Dziękujemy, Krzysiek888

Bardzo smaczne jedzenie, świeże, dobrze przyprawione i ogromnym plusem są godziny czynności lokalu i długo otwarta kuchnia.

Dziękujemy, Michalina S

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!