“Restauracja słynie z dobrego jedzenia i kolejek do wejścia”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 12 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.

Co więcej napisać niż w tytule. Na spotkanie ze znajomymi przyszliśmy godzinę wcześniej, aby zająć miejsce w kolejce. Trzeba swoje odczekać, ale uważam że warto.

Dziękujemy, Adam R

Zrecenzowano 12 września 2019

Wpadłyśmy tylko na piwko, ale zostałyśmy na obiad. Przepyszne burgery, świetny tatar i duży wybór piw z regionu, do tego świetna i profesjonalna obsługa naszego kelnera Olka.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 10 września 2019

Odwiedzam to miejsce zawsze jak jestem nad morzem, głównie z powodu ich przepysznych żeberek w sosie BBQ, to już czwarty rok, a one nie straciły na jakości i smaku. W tym roku pierwszy raz musieliśmy czekać w kolejce po stolik, co tylko świadczy o dobrej renomie tego miejsca. Widać, że właściciel wkłada dużo serca w prowadzenie lokalu. Obsługa jest miła, sympatyczna i działa sprawnie.

Dziękujemy, rwarywoda
Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne dania polecam krewetki i carpaccio z buraka, lokal ze świetna atmosferą do tego niezłe drinki i muza dla ucha....

Dziękujemy, Koneser75
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawdzone pyszne miejsce! Pizza śliwkowelove znakomita! A herbata Zażenowana Żaneta i Wściekła Mariola godne polecenia! Na pewno wrócimy nie raz :)

Dziękujemy, H9941QHmartag

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!