“Wpaść jak śliwka w kompot”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 12 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.
Zrecenzowano 10 września 2019

Odwiedzam to miejsce zawsze jak jestem nad morzem, głównie z powodu ich przepysznych żeberek w sosie BBQ, to już czwarty rok, a one nie straciły na jakości i smaku. W tym roku pierwszy raz musieliśmy czekać w kolejce po stolik, co tylko świadczy o dobrej renomie tego miejsca. Widać, że właściciel wkłada dużo serca w prowadzenie lokalu. Obsługa jest miła, sympatyczna i działa sprawnie.

Dziękujemy, rwarywoda

Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne dania polecam krewetki i carpaccio z buraka, lokal ze świetna atmosferą do tego niezłe drinki i muza dla ucha....

Dziękujemy, Koneser75
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawdzone pyszne miejsce! Pizza śliwkowelove znakomita! A herbata Zażenowana Żaneta i Wściekła Mariola godne polecenia! Na pewno wrócimy nie raz :)

Dziękujemy, H9941QHmartag
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy z żoną, wyprobowalismy ros e pozycje z menu.
Żeberka są pyszne!
Do tego świetny wybór smacznych sałatek, dobre piwo śliwkowe i bogaty wybór nalewek.

1  Dziękujemy, 655stanislawd
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu pozytywnych recenzjach , skuszeni nimi postanowiliśmy złamać standard naszej Sopockej rutyny i zajść do Śliwki , niestety spotkał nas zawód , mino świetnej obsługi , dzięki której daję 2 a nie jedną gwiazdkę , kulinarnie jest to duże rozczarowanie , zamówiliśmy kaczkę i ośmiornicę , Kaczka niestety nie dogotowana -surowa w środku , mimo że oddaliśmy na dodatkowe dopieczenie niewiele to pomogło , drób to nie cielęcina nie da się jej jeść na surowo , ośmiornica - zamiast po prostu konkretnej macki jest pociętą na kilka krążków masą przypraw z kawałeczkami ośmiornicy... niestety nie mogę tego polecić...

Dziękujemy, AlexanderAlexiev

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!