“Jestem zawiedziony”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 12 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu pozytywnych recenzjach , skuszeni nimi postanowiliśmy złamać standard naszej Sopockej rutyny i zajść do Śliwki , niestety spotkał nas zawód , mino świetnej obsługi , dzięki której daję 2 a nie jedną gwiazdkę , kulinarnie jest to duże rozczarowanie , zamówiliśmy kaczkę i ośmiornicę , Kaczka niestety nie dogotowana -surowa w środku , mimo że oddaliśmy na dodatkowe dopieczenie niewiele to pomogło , drób to nie cielęcina nie da się jej jeść na surowo , ośmiornica - zamiast po prostu konkretnej macki jest pociętą na kilka krążków masą przypraw z kawałeczkami ośmiornicy... niestety nie mogę tego polecić...

Dziękujemy, AlexanderAlexiev

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal urządzony w dość ciemnej kolorystyce. Pomimo upału na zewnątrz, temperatura w lokalu odpowiednio obniżona. Jedzenie bardzo smaczne, podane w estetyczny sposób. Obsługa bardzo miła i sprawna. Pomimo dużego ruchu dania podane w miarę szybko. Gratuluję super pomysłu na czekadełko, pyszny orzeźwiający arbuz.

Dziękujemy, Anka S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Smak trafiony w punkt jeżeli chodzi o makarony, krewetki w sosie mango czy ośmiornicę. Szkoda, że Sopot odwiedzam tak rzadko bo byłabym częstszym gościem.
Obsługa super :)

Dziękujemy, 635kamilac
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i bogate menu. Dania są bardzo różnorodne, obsługa pomocna. Warto czekać na stolik

Dziękujemy, JustynuchaD
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na stolik z reguły trzeba trochę poczekać, ale to oczekiwanie jest tego warte! Niesamowicie pyszne jedzenie, każdy szczegół dopracowany. Miałam przyjemność jeść sałatkę z kozim serem oraz pierś z kurczaka w szynce parmeńskiej: obie potrawy niebo w gębie! Napoje przyrządzane tam również są bardzo smaczne i cieszą oko. Drink o nazwie „Barbie na Sopotach” to kosmos!!❤️ Zachęcam każdego do odwiedzin! Ja napewno wrócę do Sopotu nawet dla samej restauracji hihi!

Dziękujemy, borderra

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!