“Rewelacja :) ”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 12 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, przemiła obsługa, fajny klimat i muzyka (hity które pamietam z gimnazjalnych dyskotek). A jedzenie - uczta dla podniebienia, naprawdę smaczne a przede wszystkim duże porcje. Genialna pozycja na kulinarnej mapie Sopotu, totalny must see ;) polecamy pyszna karkówkę i filet z łososia z grila z pieczonymi warzywami - sztos!

Dziękujemy, 763karolinap

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest pyszne, porcje są duże , obsługa bardzo miła
Jest jedno „ale” które dopiero sprawdziłam w domu, bo nie dawało mi to spokoju -otóż zamiast paragonu dostałam rachunek, co jest niezgodne z przepisami .
Uważajcie i nie dajcie się nabrać .
Taki rachunek idzie poza kasą fiskalną.

5  Dziękujemy, 845beataw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza karkówka jaką jadłam w życiu. Pomidorowa również niczego sobie. Miejsce klimatyczne. Trzeba odstać swoje w kolejce, ale warto :)

Dziękujemy, 113karolinam
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Za każdym razem podczaszy pobytu w Sopocie odwiedzamy tą restauracje i za kaZdym razem jesteśmy zachwyceni jedzeniem ,obsługa i całokształtem ;) panie kelnerki zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy ;) zawsze miło wraca się do tej restauracji :)) polecam

Dziękujemy, krystyna1198
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wybraliśmy się tam razem z chłopakiem w sobotni wieczór, kolejka była dość spora i pojawiła się myśl „poszukajmy czegoś innego” - to byłaby najgłupsza rzecz jaką byśmy zrobili, oczekiwanie na stolik wynosiło około 15 min, obsługa bez zarzutu, przebiega sprawnie, uśmiechnięta :) Restauracja mała, ale z klimatem, muzyka w tle kompletnie nie przeszkadza w rozmowie, ale do meritum... jedzenie to jakaś petarda, jestem wymagająca co mnie doprowadza do szału a co dopiero moich znajomych a w tym miejscu nie ma kompletnie się do czego przyczepić. Pizza była jedną z lepszych jakie jedliśmy, policzki wieprzowe rozpływały się w ustach, gnocchi z boczkiem i cebulą, kurczak w szynce parmeńskiej - wszystko na maxa przepyszne, naprawdę. Pisząc tą recenzje znowu zrobiłam się głodna a obiecałam sobie że nawet nie pomyśle dzisiaj o jedzeniu :P

Dziękujemy, Daisulaa

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!