“Raj dla podniebienia ”
Śliwka w Kompot — recenzja

Śliwka w Kompot
Nr 9 wśród 253 Restauracje (Sopot)
Opis: Śliwka w kompot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Znajdujemy się przy Sopockim deptaku vis a vis Krzywego domku.W ciągu dnia serwujemy dania różnych kuchni świata a nocą jesteśmy pubem gdzie zjesz pizzę i panini do późnych godzin nocnych.

Świetne miejsce posiadające swój klimat i miłą i profesjonalną obsługą i jeszcze lepszym jedzeniem.
Szczerze polecam....

1  Dziękujemy, Paweł Z

Fajny lokal. Ciekawa menu. Dużo kolorowych dań, ciekawe napoje. Zaangażowana, miła obsluga. Jedyny minus to za głośna muzyka.

Dziękujemy, Khalil R

jedzenie wyśmienite, lokal mega klimatyczny, pozdrawiam kelnerke Adę ☺️ dziękujemy za super obsługę i profesjonalizm ☺️

Dziękujemy, aleksandra804
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem pod mega wrażeniem tego miejsca! Po raz pierwszy trafiłam tutaj rok temu i chętnie wracam!
Carpaccio oraz tatar mistrzostwo świata!
Żeberka w sosie BBQ to zdecydowane przegięcie z Waszej strony! Specjalnie na nie przyjechałam tutaj! Pamietam, że były smaczne, ale że aż tak?!? Bójcie się Boga! Takie smaki?!? Jak żyć ja się pytam? Pieszczoty dla podniebienia!!!!
A Pani kelnerka Paulinka, ze swoim stylem i super fryzura to pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo. Zaproponowana Barbie na Sopotach do picia to po prostu smak nie do opisania- tego trzeba spróbować!
Przesyłam ukłony do samej ziemi za stworzenie tak świetnego miejsca, z taka obsługa i z takimi rarytasami dla podniebieni!
Mam nadzieje że do szybkiego zobaczenia!
P.S. Muzyka w tle to po prostu wisienka na całym torcie aby wprowadzić klienta w super miły wyluzowany klimat

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, mega drinki, atmosfera wyjątkowa. Szczególne podziękowania dla Pani Justyny, niesamowita osoba, wspaniała kelnerka☺️.

Dziękujemy, Artur B

Śliwka w Kompot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śliwka w Kompot? Podziel się wrażeniami!