“Kolacja ”
Restauracja Amici — recenzja

Restauracja Amici
Nr 44 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opis: Restauracja Amici to magiczne miejsce, stworzone z miłości do Włoch, które powstało z pięknej przyjaźni dwóch kobiet,o czym przekonać się możemy zaraz po wejściu do lokalu, gdyż na każdej ścianie widnieją cytaty przypominające nam na czym polega prawdziwa przyjaźń. A sama nazwa lokalu, Amici w dosłownym tłumaczeniu oznacza przyjaciele. W Restauracji Amici możemy raczyć się prawdziwą włoską kuchnią, ktora przygotowywana jest z oryginalnych włoskich produktów. Ogromna gama wykwintnych przystawek, soczyste i pełne smaku makarony oraz pizza rozpływająca się w ustach, to tylko kilka propozycji, które dla Państwa przygotowaliśmy. Serwujemy również świeże owoce morza i ryby oraz wiele dań mięsnych do wyboru. Nie zapomnieliśmy również o małych milusińskich, na których czeka specjalnie dobrane dziecięce menu. Nasi kelnerzy z ogromną przyjemnością pomogą dobrać do każdego dania wino, ze skromnej winniczki Amici, w której znajdują się pieczołowicie wyselekcjonowane włoskie wina.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałbym wystawić 3,5 ale się nie da.
Na plus:
-miła obsługa
-ciekawy wystrój
-ładnie podane dania
Na minus
-brak znajomosci win przez kelnerkę
-brak obrusów na stołach skoro to restauracja a nie bistro czy też pizzeria
-krewetki tygrysie raczej z tych karłowatych
-brak klimy,tzn jest podłogowa hałaśliwa ale przy otwartych oknach to sztuka dla sztuki
-mule z boczkiem, zbyt dużo ilość boczku zabija smak muli
-vitello tonato, najbardziej suche jakie miałem dotąd okazje jeść.

Jeśli była by to pizzeria to mogła by być jedna z lepszych, jeśli aspiruje na restauracje to trochę muszą jeszcze nad nią popracować.

Dziękujemy, KapitanX_80

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzonko dobre. Obsługa uśmiechnięta i przemiła. Minusem była ilość tłuszczu w potrawie a także szynka do małej pizzy za 6zl :(

Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna kameralna restauracja. Specjały kulinarne wprost z Italii w połączeniu z dobrym winem tworzą niepowtarzalny klimat.

Dziękujemy, rakietypl
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na miejscu podane domowe przystawki do posiłku, na ogródku piękne zwiewne firany, zachwycający zapach ziół w doniczkach :-) także mała namiasta Włoch <3

Dziękujemy, Żaneta M
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem jednym słowem: POLECAMY. Bardzo miła obsługa, przytulne miejsce, jedzenie pyszne, menu także dla dzieci. Na wstępie podana przystawka - prezent od szefa kuchni. Mieliśmy okazję spróbować pizze, lasagne oraz tagliatelle z owocami morza - po prostu fenomen; krewetki dobrze doprawione, mule, ośmiorniczki... na pewno jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Sławomir M

Restauracja Amici — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Amici? Podziel się wrażeniami!