“Wieje chłodem”
Dwie Zmiany — recenzja

Dwie Zmiany
Nr 70 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Dwie Zmiany: klubokawiarnia, restauracja, miejsce, które łączy funkcje galerii, oraz alternatywnej kawiarni. Jesteśmy po to by się spotkać! Serwujemy dania autorskie, nasze produkty są zdrowe i ekologiczne.

Średnie doświadczenie. Kelnerzy zdawali się być wykończeni życiem. Shakshuka ze skorupkami jajek. Po zwróceniu potrawy nikt nawet nie zaproponował czegoś innego, żebym nie wyszła głodna z lokalu. Raczej czułam, że przeszkadzam tym, że tam weszłam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, SLVlosophy

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne.Ogromny wybór dań vege,ale mięsożerca nie będzie usatysfakcjonowany.Wreszcie opanowali problem z obsługą,ale mały wybór piw kraftowych.Generalnie polecam;za pyszne śniadania i duży wybór dań wege.

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękuję za smaczny lunch i miła obsługę. Polecam Dwie Zmiany każdemu kto chce dobrze i szybko zjeść.

Dziękujemy, 56marcink
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, świeże ciasta.
Kilka piw do wyboru na kranie, do tego butelkowane, inne alkohole również dostępne.
Wystrój dość hipsterski, nie do końca mój klimat, jednak odmienny od innych sopockich knajp więc na plus.
Karta menu zmienna, też na plus.
Cena ciasta - 15 zł
Cena piwa w kranu (Kozel ciemny) - 10 zł

Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano 16 maja 2019

Nie polecam, jak w tytule miejsce nie dla vegan. Miejsce może być ok. na posiedzenie przy piwie, ale na pewno nie posiłek. Jedzenie okropne. Szyld jakoby było serwowane jedzenie wegańskie to jakaś pomyłka. Cena całkowicie nieadekwatna do jakości.

Dziękujemy, Joanna Agata D

Dwie Zmiany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dwie Zmiany? Podziel się wrażeniami!