Sopot

“ Bez rewelacji”
Kebab — recenzja

Kebab
Nr 206 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Małe porcje, surówka głównie z ogórków kiszonych ma niewiele wspólnego z reklamowaną kuchnią z „krainy Sindbada”. Mięsa mało a o frytki można sobie plastikowy widelczyk połamać.

Dziękujemy, frybes

Zrecenzowano 19 czerwca 2019

To pierwszy w Sopocie fast food. Powstał na początku lat siedemdziesiątych, od kilku lat ma nową siedzibę po drugiej stronie monciaka. Za nieduża cenę można szybko i smacznie zjeść. Dla nas to każdorazowa podroż sentymentalna do lat młodości.

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kebaby głównie z ogórków kiszonych się składają, mięsa bardzo mało, ceny wysokie. Jedyny plus to lokalizacja.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Klaudia D
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały prawdziwy kebab, zabrała mnie do tego miejsca żona i zawsze tu wracamy.Jezeli masz pojęcie jak smakuje prawdziwy kebab to tylko tu.Goraco Polecamy

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Pierwszy raz próbowałam haszu w latach 80 - tych, jako nastolatka przebywająca w Trójmieście na obozie harcerskim. Ten mocny, wyjątkowy smak pamiętam do dziś.
Od tamtej pory, gdy jestem w Sopocie, zawsze odwiedzam bar Kebab (teraz już w innej lokalizacji). Smak podobny ale mam kilka zastrzeżeń:
1. Sos ostry był tak rzadki, że wylewał się z bułki jak woda.
2. Mięso według mnie było za mało przyprawione i tego mięsa na szpadkach było mniej - nawet podwójna jego porcja była słabo wyczuwalna wśród ogórków i bułki.
3. Ogórki kiszone były śmierdzące i miękkie, nie takie chrupiące i kwaśne jak zawsze.
4. Zdecydowanie za mało cebuli i oleju w surówce.
Zjadłam jednak całą porcję z nostalgią, przymykając oczy na niedociągnięcia.
Cena niewysoka - 15 zł za podwójną porcję mięsa. Według mnie nie warto jednak utrzymywać niskiej (jak na Sopot) ceny kosztem obniżania jakości.
Mimo wszystko następnym razem w Sopocie też wrócę sprawdzić jak się mają moje "smaki dzieciństwa" :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, anitam897

Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kebab? Podziel się wrażeniami!