“Miłe zaskoczenie”
Karczma Irena — recenzja

Karczma Irena
Nr 20 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

To jedno z punktów na turystycznej mapie, które warto odwiedzić. Pyszne jedzenie, ciekawe wnętrze i miła obsługa.Polecam serdecznie ♥️

1  Dziękujemy, 837juliap

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, jedzenie dobrze doprawione i dobre. Schabowy pierwsza klasa. Jednym słowem polecam.

1  Dziękujemy, Mmarciaa
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Po pierwsze - doskonała lokalizacja w pobliżu dworca, ale z dala od tłumów. Mały ogródek i klimatyczne wnętrze. Zamówiliśmy barszcz z kołdunami - spora porcja, idealnie doprawiony - i wołowinę po burgundzku - też spora porcja, ciekawie podana, mięso rozpływało się w ustach. Obsługa niewyrabiała na zakrętach, ale poza tym na zdecydowany plus!

3  Dziękujemy, Margarita S
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Fajny klimat. Żurek palce lizać. Przemiła obsługa. Duży parking. Czasami brakuje siedzących miejsc ale warto poczekać. Polecam!

1  Dziękujemy, Nie P
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję odwiedzić lokal przy okazji imprezy rodzinnej na ok. 30 osób. Wystrój elegancki, choć kilka elementów wymagałoby odświeżenia. Jednak jak na wszechobecną tandetę tak wieku nadmorskich restaruacji, klasyka tutejszych wnętrz ma swój urok. Obsługa szybka i uśmiechnięta - tak jak powinno być. Na koniec sprawa najważniejsza - jedzenie - porcje duże, zarówno ryby, jak i drób bardzo dobrze przyrządzone. Widać, że kucharz wie co robi. Polecam.

1  Dziękujemy, Rzeszoto

Karczma Irena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Irena? Podziel się wrażeniami!