“Bardzo dobre i duże porcje.”
Bar Bursztyn — recenzja

Bar Bursztyn
Nr 41 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie

W środku restauracja wyglada troszkę „kiczowato”-zbyt dużo się dzieje, wszystkie kolory tęczy. Ale to tylko kwestie wyglądu. Najważniejsza jest jedzenie. Obsługa dość miła, nie mogę się do czegoś przyczepić. Zupka pomidorowa- pycha, typowo domowa. Placek po węgiersku- porcja ogromna. Nie do zjedzenia na dwie osoby. A wszystko w naprawdę przystępnych cenach. Polecam.

Dziękujemy, Karolina3946

Dla każdego coś dobrego. Duży wybór. Bardzo smaczne zupy i makarony. Przystępne ceny. Szybka obsługa. Polecam.

Dziękujemy, Klaudia B
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, duży wybór smacznych potraw. Bardzo przystępne ceny. Za syty posiłek dla 4 osób z kawą i herbatą zapłaciliśmy 45 zł.

Dziękujemy, 634katarzyna_
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam śniadanie oraz obiad. Gorąco polecamy. Szybko, tanio i nie drogo! Większość dań dostępna od ręki, czas oczekiwania na dania robione na świeżo bardzo krótki!

1  Dziękujemy, kasiek0512
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Szybko, tanio i co najważniejsze smacznie. Część dań dostępnych 'od ręki' inne robione na świeżo (np.pierogi z truskawkami). Duży ruch, co świadczy że miejsce na prawdę jest dobre. Warto spróbować jeśli masz ochotę na normalne domowe jedzenie.

Dziękujemy, Agnieszka K

Bar Bursztyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Bursztyn? Podziel się wrażeniami!