“Śniadanie z rodziną ”
Bar Bursztyn — recenzja

Bar Bursztyn
Nr 41 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, duży wybór smacznych potraw. Bardzo przystępne ceny. Za syty posiłek dla 4 osób z kawą i herbatą zapłaciliśmy 45 zł.

Dziękujemy, 634katarzyna_

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam śniadanie oraz obiad. Gorąco polecamy. Szybko, tanio i nie drogo! Większość dań dostępna od ręki, czas oczekiwania na dania robione na świeżo bardzo krótki!

1  Dziękujemy, kasiek0512
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Szybko, tanio i co najważniejsze smacznie. Część dań dostępnych 'od ręki' inne robione na świeżo (np.pierogi z truskawkami). Duży ruch, co świadczy że miejsce na prawdę jest dobre. Warto spróbować jeśli masz ochotę na normalne domowe jedzenie.

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Na pewno nie jest to miejsce dla osób oczekujących wyrafinowanych smaków i eleganckiej obsługi. Jedliśmy dwa razy obiad w trakcie pobytu w Sopocie. Dzieciaki zjadły ze smakiem, rodzice także. Wszyscy wyszli zadowoleni zarówno pod kątem zwartości żołądka jak i portfela :)

Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swojskie, niewydumane miejsce :) Smaczne, duże porcje i tanio. Do wyboru zestawy śniadaniowe lub można sobie damemu dobrać z baru. Ja jadłam tylko zestawy. Poprosiłam jajecznicę ale bez dodatku szynki - nie było problemu bo robią na bieżąco pid konkretne zamówienie.

Dziękujemy, Justyna_Krakow

Bar Bursztyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Bursztyn? Podziel się wrażeniami!